20
33
小型低浮雕板
40
89
灯
家具
48
70
13
bogucice
chalcography
paperboard
中国
乳浊液
伦敦
卢布林
大理石
奇梅卢夫
23
弗沃茨瓦韦克
弗罗茨瓦夫
彩色平版印刷术
德国
德累斯顿
木刻版画
木材
柏林
水粉画
31
波兹南
瓦乌布日赫
石头
石膏
28
纸板
维也纳
罗兹
荷兰
蚀刻版画
蛋彩画
蜡笔
迈森
霍杰日
霍洛哈佐
Rempex
20
33
小型低浮雕板
40
89
灯
家具
48
70
13
bogucice
chalcography
paperboard
中国
乳浊液
伦敦
卢布林
大理石
奇梅卢夫
23
弗沃茨瓦韦克
弗罗茨瓦夫
彩色平版印刷术
德国
德累斯顿
木刻版画
木材
柏林
水粉画
31
波兹南
瓦乌布日赫
石头
石膏
28
纸板
维也纳
罗兹
荷兰
蚀刻版画
蛋彩画
蜡笔
迈森
霍杰日
霍洛哈佐
来自收藏家的收藏 - 拍卖会
09/06/2020
Zestaw 4 świeczników
Wieszak na ubrania secesyjny, l. ćw. XX w.
Lampa gabinetowa, pocz. XX w.
Lampa gabinetowa secesyjna, pocz. XX w.
Lampa na kwadratowej podstawie, 2 ćw. XX w.
Sztaluga ażurowa secesyjna, pocz. XX w.
Żyrandol 12-świecowy, XX w.
Zestaw wschodni do kawy
Walet na ubrania, XX w.
Parawan w typie Ludwik XVI, pocz. XX w.
Zegar gabinetowy art déco z figurką dziecka
Głowa Buddy
Kufel w typie manierystycznym z pokrywką na zawiasie
Kandelabr z dwoma kinkietami
Para lampek ze szklanymi kloszami
Lustro w eklektycznej drewnianej ramie
Miniatura: Napoleon Bonaparte
Para miniatur
Orzeł
Ekrytuar z motywem orła
Figurka Ganesha
Patera secesyjna
Lampa oliwna z przykrywką
Para konsolek złoconych, XX w.
Lichtarz z perełkowanym kołnierzem
Zestaw do papierosów z motywem smoków
Popielnica z grawerunkiem
Patera z motywem bukietu i motyla
Lampa gabinetowa rzeźbiona
Lampa gabinetowa
Lustro toaletowe
Dzban do wody z pokrywka na zawiasie, XIX w.?
Zestaw naczyń cynowych - dobierany
Lampa gabinetowa
Żyrandol sześcioświecowy, zelektryfikowany
Żyrandol trzyświecowy, zelektryfikowany
Podstawka na termometr
Figurka Buddy
Popiersie Diany
Termometr i barometr
Laska
Para świeczników trzyświecowych
Stół w stylu Ludwika Filipa, koniec XIX - pocz. XX w.
Stolik kawowy, XX w.
Konsola z lustrem w typie biedermeier, XX w.
Fotel berżera a la Ludwik XVI
Para krzeseł
Podstawka narożna
Niciak owalny z trzema szufladami
Kanapa w typie Ludwik XVI z oparciem, XX w.
Para krzeseł w typie Ludwik XVI, XX w.
Stolik potrójny, intarsjowany
Sekretera w stylu Ludwika Filipa
Kanapa w typie Ludwik XVI, XX w.