时域 1 | 19 六月 | 10:00
The best of Suszek Books part 1
47
Autografy i dedykacje autorskie
50
Bibliologia
46
Cracoviana
Filozofia i ezoteryka
92
Historia i polityka
70
Literatura dziecięca i młodzieżowa
Literatura obca
86
Literatura polska
221
时域 2 | 20 六月 | 10:00
Suszek Books poleca cz. 2
Old prints
Rękopisy
Pamiątki historyczne
Sztuka, rzemiosło i architektura
178
Judaica
Kartografia
Regionalia
Varia
40
Pocztówki
62
Grafika
38
布拉格
弗罗茨瓦夫
德累斯顿
慕尼黑
柏林
沃维奇
维也纳
莱比锡
萨尔茨堡
Suszek Books
时域 1
, 19 六月 10:00
671
47
50
Bibliologia
46
Cracoviana
Filozofia i ezoteryka
92
Historia i polityka
70
Literatura obca
86
Literatura polska
221
时域 2
, 20 六月 10:00
449
Suszek Books poleca cz. 2
Old prints
Rękopisy
Pamiątki historyczne
178
Judaica
Kartografia
Regionalia
Varia
40
Pocztówki
62
Grafika
38
布拉格
弗罗茨瓦夫
德累斯顿
慕尼黑
柏林
沃维奇
维也纳
莱比锡
萨尔茨堡
6. Suszek 图书古籍拍卖会
Pamiątki historyczne
时域 2
Pamiątki historyczne
Suszek Books poleca cz. 2
Old prints
Rękopisy
Pamiątki historyczne
178
Judaica
Kartografia
Regionalia
Varia
40
Pocztówki
62
Grafika
38
[Blank photo album] Decorative photo album. 25 cards. Binding full canvas. Dimensions 19.5 x 12 cm. Gilt edges. Ca. 1880-1920.
[Pieczęć Ogiński] Koperta z herbową pieczęcią lakową Franciszka Ksawerego ks.Ogińskiego
[Exlibris,Śląsk] Exlibris heraldyczny hrabiego Johanna Antoniego Schaffgotscha z Cieplic k.Jeleniej Góry. Miedzioryt ok 1733
[ Exlibris, Sanguszko] Exlibris heraldyczny książąt Sanguszków ze Sławuty na Kresach. Paryż pocz. XX w.Staloryt syg. AGRY.GRf.
Brelok z herbem Warszawy
[Oryginalne przedwojenne zapałki] Pudełko z ok 48 zapałkami z napisem „Polski Monopol Zapałczany” . Lata 1925-1939. Pudełko wym. 5,5 x 3,5 cm.
[Mickiewicz] David d'Angers Medalion z popiersiem Adama Mickiewicza, pierwsza połowa XIX w.
[General Government] Kennkarte Recognition card no. 4735 of Czeslaw Buczynski
[Reprodukcja drzeworytu Pawła Stellera] Józef Piłsudski Pierwszy Marszałek Polski cegiełka na Sztandar ZWPOS oddział Kraków
[Railroad] [Memorabilia] [Second Republic] [People's Republic] Set of documents, tickets, notes, invitations, letters, speeches, etc. Director of the Board of Reconstruction of Polish Railways
[November Uprising-era wallet] Men's wallet for documents, banknotes and petty cash. Circa 1820-1850. leather, steel border, snap closure. Dimensions 14 x 8.5 cm.
[Zamek Chojnik,Karkonosze] Tabliczka wizytowa w kształcie podkowy. Napis: „A.Simmenoff, Hermsdorf, Kynast”. Mosiądz. Ok.1900-1945 r. Wym 10 x 8,5 cm
[Mechtylda z Habsburgów Czartoryska] 6 guzików z muszli perłowej z literą M pod koroną arcyksiążecą. Średnica 2,7 cm. Polska 1 ćw.XX w.
[Herb Bogoria, Lwów] Zestaw pięciu łyżeczek do kawy ze staropolskim herbem Bogoria. Srebro pr.3, Lwów, złotnik „J.S”. Czerpaki złocone. Dł.11,5 cm. Lata 30 XX w. Waga 61 gr.
[Pieczęć herbowa] Tłok pieczętny gotycki z polskim herbem Lis odmienny. Średnica 2,2 cm. Wys. 2,1cm. Brąz. Polska XV w.
[Pieczęć,Królestwo Polskie] Tłok pieczetny do laku Urzędnika Stanu Cywilnego parafii katolickiej w Mikołajewie w pow.Łowicz.
[Pieczęć Kampinos] Tłok pieczętny do tuszu Urzędnika Stanu Cywilnego parafii katolickiej w Kampinosie, w pow.łowickim. W miejscu centralnym herb Królestwa Polskiego
[Napoleon] Kluczyk do zegarka z Orłem napoleońskim.
[Herb Pobóg] Pudełko art-deco [wizytownik] ze staropolskim herbem szlacheckim Pobóg
Tłok pieczętny rabina warszawskich Powązek.
Tłok pieczętny Wyżeł
Tolstoy Leo, Bust [Gilt bronze, agate].