Starodruki
Aukcja
Grafika i rysunek
Pocztówki
86
Fotografie
Obrazki Święte
68
Varia
Prezent pod choinkę
利沃夫
弗罗茨瓦夫
慕尼黑
波兹南
蚀刻版画
Krakowski Antykwariat Naukowy
Starodruki
Aukcja
Grafika i rysunek
Pocztówki
86
Fotografie
Obrazki Święte
68
Varia
Prezent pod choinkę
利沃夫
弗罗茨瓦夫
慕尼黑
波兹南
蚀刻版画
圣诞拍卖
Prezent pod choinkę
Prezent pod choinkę
Starodruki
Aukcja
Grafika i rysunek
Pocztówki
86
Fotografie
Obrazki Święte
68
Varia
Prezent pod choinkę
Walter Henryk - Album widoków Krakowa i jego okolic. Z. 1 - 3 [Komplet]. Kraków [po 1865 r.]
Groot Jan H[endrik] de, Mrożewski Stefan - Gedichten van. .. Polonaise. Houtgravures van St. Mrozewski. Mijerk [1934]
Müller Karol - Świat roślinny. Dzieło poświęcone miłośnikom przyrody przez. .. Spolszczył Hipolit Witowski. T. 1-2. Kraków 1867
Guevara Antonio - Zegar monarchów z życia M. Aureliusza cesarza rzymskiego przez J.W.X.... roku 1524 złożony... Lwów 1885
Forster Charles - Pologne. Paris 1840. Firmin Didot freres.
Szczepański Jan Julian - Polihymnia czyli piękności poezyi autorów tegoczesnych dla miłośników literatury polskiey. Lwów 1827. Ekslibris i podpis Emila Zegadłowicza.
Dahlmann Piotr - Maryna Mniszchówna. Tragedya. Poezye pomniejsze. Wrocław 1841.
Malczewski Antoni – Marja. Powieść ukraińska. Lwów - Poznań 1922.
Księga Jazdy Polskiej. Warszawa 1938 Druk. Inst. Wyd. „Biblioteka Polska” w Bydgoszczy.
Chmielowski Piotr - Historja literatury polskiej od czasów najdawniejszych do początków romantyzmu. Lwów 1931.
Misky Ludwik - Ukrzyżowanie. Chrystus na krzyżu, obok postać na drabinie. Akwaforta sygn. na płycie: Misky 1914.
Misky Ludwik - Akt kobecy. Postać kobiety z szalem i kwiatami na głowie. Akwaforta nie sygn.
Misky Ludwik - Akt kobiecy. Postać kobiety w przeźroczystej spodnicy. Akwaforta nie sygn.
Misky Ludwik - Akt kobiecy i męski (półpostać). Akwaforta, nie sygn.
Misky Ludwik - Taniec ku czci ognia. 3 tancerki. Akwaforta nie sygn.
Misky Ludwik - Wykusz okienny z krużgankami w tle. Akwaforta sygn. oł. p.d. LMisky.
Misky Ludwik - Ołtarz. Akwaforta nie sygn.
Misky Ludwik - Tancerka. kwaforta nie sygn.
Misky Ludwik - Historya biblijna historyą dnia dzisiejszego. Akwaforta sygn. na płycie.
Kochanowski Lucjan - Wędrowiec. Akwaforta sygn. na płycie p.d.: LKochanowski 1894.
A. M. Arcta Słownik ilustrowany języka polskiego. T. 1-2. Wyd. 3. Warszawa 1929.
Moda. Projekt sukni. Akwarela, sygn. ołówkiem: A. Pilatti. Połowa XIX w.
Sienkiewicz Henryk - Une aventure a Sidon. Toast de messire Zagloba. Comment messire Lubomirski se convertit et construisit une église a Tarnawa. Trad. du polonais par Jacques de France de Tersant et Joseph-Andre Teslar. Six Cuivres originaux de Stéphane
Siemiradzki Henryk - Na Parnasie. Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych we Lwowie Członkom Swoim za rok 1908.
Pióro - Omega 110. Lata 30. XX w.
Pióro - Omega 403. Lata 30. XX w.
Pióro - Omega Durano. Lata 30. XX w.
Pióro - Omega 220. Lata 30. XX w.
Pióro - Parker Vacumatic. Ok. 1935 r.
Pióro - Sheaffer's. 1926 r.
Pióro - Parker, Senior Maxima Diamiond Vacumatic. ok. 1940 r.
Pióro - Watermans. ok. 1943 r.
Pióro i ołówek - Osmia. Lata 30. XX w.
Pióro - Omega. Lata 30. XX w. 12 egz.