时域 1 | 19 六月 | 10:00
The best of Suszek Books part 1
47
Autografy i dedykacje autorskie
50
Bibliologia
46
Cracoviana
Filozofia i ezoteryka
92
Historia i polityka
70
Literatura dziecięca i młodzieżowa
Literatura obca
86
Literatura polska
221
时域 2 | 20 六月 | 10:00
Suszek Books poleca cz. 2
Old prints
Rękopisy
Pamiątki historyczne
Sztuka, rzemiosło i architektura
178
Judaica
Kartografia
Regionalia
Varia
40
Pocztówki
62
Grafika
38
利昂
利沃夫
Suszek Books
时域 1
, 19 六月 10:00
671
47
50
Bibliologia
46
Cracoviana
Filozofia i ezoteryka
92
Historia i polityka
70
Literatura obca
86
Literatura polska
221
时域 2
, 20 六月 10:00
449
Suszek Books poleca cz. 2
Old prints
Rękopisy
Pamiątki historyczne
178
Judaica
Kartografia
Regionalia
Varia
40
Pocztówki
62
Grafika
38
利昂
利沃夫
6. Suszek 图书古籍拍卖会
时域 1
47
50
Bibliologia
46
Cracoviana
Filozofia i ezoteryka
92
Historia i polityka
70
Literatura obca
86
Literatura polska
221
Grabiec J. [Józef Dąbrowski] Rok 1863 wyd. 1929 [komplet tablic]
Handelsman Marceli, Adam Czartoryski [niski nakład][Piękny półskórek]
Irzykowski K. Beniaminek. Rzecz o Boyu-Żeleńskim [wyd. I] [syg. półskórek]
Szymon Askenazy, Łukasiński t. I-II [wydanie II nieocenzurowane][elegancka oprawa]
Kraushar A. Książę Repnin i Polska [Biblioteka Cieślińska]
Komeński Jan Amos Mowa o umiejętnym posługiwaniu się książkami
[red. Stanisław Łoza] Czy wiesz kto to jest? [Who is who in Poland] [Warszawa 1938] [Luksusowy wariant oprawy]
Poświatowska Halina Ogień zielonych księżyców [wyd. Kurtiak i Ley][niski nakład]
Smoleński Władysław Konfederacja Targowicka [oprawa sygnowana][półskórek]
Smoleński Władysław Ostatni rok Sejmu Wielkiego [oprawa sygnowana]
Tylor Edward B. Antropologia Warszawa 1902 [wyd. 2, półskórek]
Wilkoński A., Ramoty i ramotki literackie t. I-IV [wyd. I][Półskórek!][Dedykacja]
Sztuka 1897-1922 [Wyspiański] [ex libris Kazimierza Budzyńskiego]
Kalendarzyk polityczny chronologiczny i historyczny 1808 [półskórek]
Grajnert Józef, Mały i wielki świat dziecięcy 1881 [Hoesick, Arct]
[Bartoszewicz Julian] Dzieła Juliana Bartoszewicza t. I – II [piękny półskórek!]
[Kalisz] Majorkiewicz Jan Historia, Literatura i Krytyka [piękna dedykacja] [półskórek]
[Krzyżanowski Stanisław] Monumenta Poloniae Palaeographica
[Oprawa artystyczna Jacka Tylkowskiego] Lem Stanisław Sezam [wyd. 1]
[Debiut!] Lem Stanisław Astronauci [okładka Jan S. Miklaszewski]
[Radziszewski] Przybyszewski Stanisław Listy [Oprawa F. J. Radziszewskiego]
[wyd. 1] Przybyszewski Stanisław Odwieczna Baśń [ex libris S. Nowaczyńskiego]
[Robert Jahoda] [Teka] Miś Władysław Śpiewy Kościelne
[Skórzana oprawa] Behem Balthasaris Codex Picturatus [Fascimile]
[Skórzana oprawa] Bitschnau O. Żywoty Świętych Pańskich [wyd. Karola Miarki]
[św. Jan Paweł II] L`Osservatore Romano Numer specjalny 8-14 czerwca 1987 r
[wyd. 2] Żeromski Stefan Duma o hetmanie [Edward Okuń] [sygnowana marka ochronna]
[Wyspianski!] Homer's Iliad. Plague - Wrath. With cover and illustrations by Stanislaw Wyspianski [Beautiful condition!]
Album Zofii Jahodówny [92 wklejone zdjęcia i 25 zdjęć luzem] [Oprawa Roberta Jahody]
Atlas Guberni Rosyjskich [miedzioryty, 37 map]
Joachima Lelewela bibliograficznych ksiąg dwoje t. I-II [reprint 1927][Komplet tablic!]
Bławatska H. P. Klucz do Teozofii [ex libris Rafał T. Prinke]
Bławatska H. P. Nauka Tajemna tom II [ex libris Rafał T. Prinke]
Kukiel Marian Wojny Napoleońskie [Tom + Atlas!] [Piękna oprawa]
Łoziński Władysław, Prawem i Lewem t. 1-2 [piękny półskórek]
Nobilitacje i Indygenaty [zeszyt 1-30 w 5 tekach] [niski nakład 500 egz.]
Oktoich [Śpiewnik w języku staro – cerkiewno – słowiańskim] 1885
Olizar Narcyz, Pamiętnik Oryginała, Bruxella 1862 [półskórek]
Pawlikowska Maria Różowa magia [wyd. Kurtiak i Ley][niski nakład]
Polska na morzu 1935 [Opracowanie graficzne Atelier Girs - Barcz]
Romer Eugeniusz Geograficzno-statystyczny atlas Polski [komplet barwnych map]
Sienkiewicz Henryk Trylogia [skórzana oprawa]
[Prawo] Słotwiński Felicius Institutiones Iuris [Kraków 1839-40]
Chodźko Leonard La Pologne historique / Opinions des journaux et revues sur les Polognes [wydanie pierwsze]
Baczyński Krzysztof Kamil, Śpiew z pożogi [I wydanie powojenne] [syg. półskórek]
[Parczewski Stanisław] Disseratio inauguralis moralis-theologica [Wilno 1825] [druk. Józefa Zawadzkiego]
Przyjaciel Ludu Tygodnik potrzebnych i pożytecznych wiadomości 1845 [Sambor]