46
43
38
62
aquatint
board
drypoint
linocut
panel
paperboard
soft varnish
压克力
墨
木刻版画
比得哥煦
水粉画
43
碳
纤维板
罗兹
胶合板
蚀刻版画
蛋彩画
银
Rynek Sztuki
46
43
38
62
aquatint
board
drypoint
linocut
panel
paperboard
soft varnish
压克力
墨
木刻版画
比得哥煦
水粉画
43
碳
纤维板
罗兹
胶合板
蚀刻版画
蛋彩画
银
198 艺术品拍卖会
115
22/09/2018 12:00
413 952 - 588 950 PLN
Michel Adlen (1898-1980), Okolice Honfleur (1929)
Isaac Antcher (1899-1992), Willa
Henoch Barciński (1896-1941), Dom rodzinny
Zdzisław Beksiński (1929-2005), Bez tytułu
Janina Bobińska-Paszkowska (1894-1973), Madonna na łące
B.J. Bomsztein(XX w.), Stara cerkiew
Marc Chagall (1887-1985), Kobieta z kozą(„XXe Siecle” no 34, 1970, Mourlot #608)
Marc Chagall (1887-1985), Zielony akrobata(okładka „Derriére le Miroir” no 235, Octobre 1979, Mourlot #946)
Marc Chagall (1887-1985), Wieczór(„Verve” vol. 7, no 27-28, 1952, Mourlot #86)
Tadeusz Cieślewski syn (1895-1944), Miasto (1926)
Henryk Cytryn (1911-1941), Wioska
Edward Dwurnik, Żółte tulipany (2018) sygn.dat.p.d.
Edward Dwurnik, Kompozycja z cyklu XXV (2017)
Antoni Eugeniusz Dzierzbicki (1887-1959), Pejzaż wiejski (1914)
Stanisław Eleszkiewicz (1900-1963), W ogrodzie [Claude Marie w ogrodzie]
Samuel Finkelstein (1890-1942), Pejzaż górski
Barbara Gawdzik-Brzozowska (1927-2010), Natalia (1973)
Antoni Gawiński (1876-1954), Dziewczyna w chuście
Stanisław Gibiński (1882-1971), Muszkieter sygn.p.d.
Andrzej Gieraga, Progresja II (2000)
Jerzy Gnatowski (1928-2012), Kwiaty w wazonie (1992)
Jerzy Gnatowski (1928-2012), Pejzaż(1992)
Jerzy Grabowski (1933-2004), Analiza „Podziału”-strefa B(1985/86)
W. Helger(XX w.), Droga o zmierzchu (1912)
Juliusz Holzmüller (1876-1932), Przedwiośnie
Jan Hrynkowski (1891-1971), Martwa natura
Marie Antoinette Izart(XIX/XX w.), Astry
Mieszko [Mieczysław] Jabłoński (1892-1965), Martwa natura z owocami
Stefan Just (1905-1977), Morze
Jan Erazm Kotowski (1885-1960), Arendarz (1925)
Jan Koźmiński (1892-1940), Baszta Batorego w Kamieńcu Podolskim (1920)
Utagawa Kunisada (1786-1864), Aktorzy kabuki
Utagawa Kunisada (1786-1864), Nad rzeką
Lech Kunka (1920-1978), Kompozycja (1969)
Jean Lambert-Rucki (1888-1967), Różaniec z krzyżykiem i medalikiem Madonna z Dzieciątkiem
Jean Lambert-Rucki (1888-1967), Medalik Madonna z Dzieciątkiem
Emil Lindeman (1864-1945), Łowiczanie
Konstanty Mackiewicz (1894-1985), Pejzaż miejski z katedrą gotycką
Konstanty Mackiewicz (1894-1985), Młoda para przed katedrą
Edward Matuszczak (1906-1965), W drodze do kościoła (1947)
Christo Stefanoff Mendoly (1898-1966), Dziewanny na łące (1937)
Kazimierz Mikulski (1918-1998), olej, sklejka, 36x25.5 cm
Joan Miró (1893-1983), Le Taureau(„Derriére le Miroir” no 125-126, 1961)
Jan Młodożeniec (1929-2000), Stragany, gałgany
Otto Müller-Hartau (1898-1969), Strumień w lesie
Adam Myjak, Popiersie
Adam Myjak, Bez tytułu
Adam Myjak, Bez tytułu
Georgette Nivert(XX w.), Feérie Espagnole
Witold Pałka (1928-2013), Portret kobiety [Kobieta przy stoliku]
Henryk Płóciennik, Bez tytułu (1975)
Henryk Płóciennik, Płotki(1972, odbitka późniejsza)
Henryk Płóciennik, Boks(1962, odbitka późniejsza)
Henryk Płóciennik, Tyczka(1972, odbitka późniejsza)
Stanisław Podgórski (1882-1964), Pejzaż wiejski z krowami
Bencion Rabinowicz [Benn] (1905-1989), Przebudzenie(z teki „BENN. 14 litographies originales en couleurs”, 1964)
Tadeusz Radwan(XX w.), Plac Zamkowy
Leszek Rózga (1924-2015), Elizjum (2000)
Jan Rubczak (1884-1942), Pejzaż
Jan Rubczak (1884-1942), Kraków. Mały Rynek
Jerzy Rupniewski (1888-1950), Bydgoszcz
Tadeusz Rybkowski (1848-1926), Czwórka (1875)
Zvi Hirsch Schilis [Szylis] (1909-1987), Scena symboliczna
Zygmunt Schreter (1886-1977), Martwa natura z makami
Zofia Sieniawska(XX w.), Portret dziewczynki (1917)
Zofia Sieniawska(XX w.), Portret chłopca (1917)
Jerzy Skarżyński (1924-2004), Dzieciństwo sępa (1989)
Soccoro(XX w.), Kwiaty i misa z owocami (1978)
Radosław Sowiak, Warcaby z Mondrianem
Irena Stefanoff(?-2005), Potok
Jonasz Stern (1904-1988), Miasto
Jonasz Stern (1904-1988), Pejzaż z Ziem Odzyskanych(ok.1950, odbitka późniejsza)
W
Alfred Terlecki (1883-1973), Jesień pod Giewontem (1924)
Bolesław Utkin (1913-1993), Kompozycja z trójkątem
Józef Wasiołek (1921-2008), Kwiaty w wazonie
Józef Wasiołek (1921-2008), Kwiaty
Węgliński(XIX/XX w.), Zaułek warszawski
Wyszkowski(XX w.), Łódź na plaży na Helu (1936)
Eugeniusz Zak (1884-1929), Włóczęga(z „La porte Lourde. Poémes en prose de René Morand, dessins hors-texte par Eugéne Zak”, Paris 1929)
Kasper Żelechowski (1863-1942), Krakowianka (1922)
A.N.(XIX/XX w.), Dziewczyna pasąca gęsi
A.N.(XIX w.), Kobieta z wachlarzem [Portret kobiety w stroju historycznym]
A.N.(XX w.), Portret kobiety w kapeluszu
A.N.(XX w.), Akt kobiecy
A.N.(XX w.), Hiszpańska tancerka
A.N.(XX w.), Babcia
A.N.(XX w.), Scena wiejska z wiatrakiem
A.N.(XX w.), Widok na Giewont
Barometr-termometr(Szwecja, l.20.XX w.),
Dzbanek do herbaty(Anglia, Sheffield, pocz.XX w.),
Figurka-Młodzieniec(Sitzendorf, ok.poł.XX w.),
Figurka-Pasterka grająca na tamburynie, (Sitzendorf, ok.poł.XX w.)
Figurka-Para układająca wieniec z kwiatów, (Sitzendorf, ok.poł.XX w.)
Figura-Scena pasterska(Anglia?, pocz.XX w.),
Figura-Alegoria wiosny(Francja, XX w.),
Ikebana(Pruszków, l.60.XX w.),
Lornetka teatralna w etui skórzanym(Paryż, pocz.XX w.),
Naczynie stołowe do dań gorących z ruchomą pokrywą, (Anglia, poł.XX w.)
Naczynie stołowe z pokrywą(Dania, II poł.XX w.),
Pojemnik na ser(Anglia, pocz.XX w.) sygn.BROS TRADE MARK/STOKE ON TRENT /STAFFORDSHIRE/ ENGLAND/7, fajans wytłaczany, kalka, złocenie, 16x24.5x21 cm
Popielnica(Szwecja, II poł.XX w.),
Popielnica secesyjna z pojemnikiem na zapałki, (Szwecja, pocz.XX w.)
Szkatułka stylizowana w kształcie fotela, (pocz.XX w.)
Termos(Mediolan, II poł.XX w.),
Wazon(Katowice-Bogucice, l.60.XX w.) sygn.B w otoku, porcelana biała, kalka, złocenie (przetarcia), wys.28.5 cm
Wazonik(Włochy, Murano, II poł.XX w.) nsygn., szkło białe i turkusowe, wys. 12 cm
Wazonik Skręcony(Pruszków, l.60.XX w.),
Zegarek damski(Szwajcaria, pocz.XX w.) sygn.Dugena, koperta złota 0,585/DUGENA, 2.5x1.8, bransoletka współczesna
Zestaw toaletowy: dzban i misa(Francja, I poł.XX w.),