48
面料
aquatint
drypoint
panel
paperboard
25
screen printing
塞夫尔
墨
威尼斯
木刻版画
水粉画
53
纤维板
25
维尔纽斯
罗森塔尔
胶合板
莫斯科
蚀刻版画
铂
铅笔
霍杰日
项链
Rynek Sztuki
48
面料
aquatint
drypoint
panel
paperboard
25
screen printing
塞夫尔
墨
威尼斯
木刻版画
水粉画
53
纤维板
25
维尔纽斯
罗森塔尔
胶合板
莫斯科
蚀刻版画
铂
铅笔
霍杰日
项链
183 艺术品拍卖会
130
04/06/2016 12:00
658 820 - 883 290 PLN
Szczepan Andrzejewski (1892-1950), Chałupa (1939)
Szczepan Andrzejewski (1892-1950), Noc zimowa (1947)
Szczepan Andrzejewski (1892-1950), W słońcu
Szczepan Andrzejewski (1892-1950), Wieś latem (1947)
Szczepan Andrzejewski (1892-1950), Młyn (1941)
Henryk Berlewi (1894-1967), Akt (1936)
Tomáš Bím, Reklama w pejzażu (1978)
Władysław Chmieliński (1911-1979), Kościół św. Ducha
Maurice Cornette(XX w.), Pejzaż z mostkiem (1957)
Piotr Czajkowski, „Pigalle” z cyklu Metro Paris (2015)
Stanisław Czajkowski (1878-1954), Kościół wśród drzew
Stanisław Daczyński(1856-po 1929), Kościół w Chabówce (1929)
Donat (XIX w.), Przeprawa przez rzekę
Erno Erb (1878-1943), Lwowskie przekupki
Stanisław Fabijański (1865-1947), Plac Mariacki nocą
Stanisław Gałek (1876-1961), Pejzaż tatrzański
Augusto Gardelli(XIX/XX w.) sygn.śr.d., Bez tytułu
Julius Greth (1824-1903), Scena pasterska (1859)
Jerzy René Groszang (1929-2004), Mauzoleum Poznańskiego
Jerzy René Groszang (1929-2004), Plac Wolności w Łodzi
Tony Haller[Johann F.Sterbik, Hans Sterbik] (1907-1944), Pejzaż zimowy z Dolomitów
Max Haneman (1882-1944), Świerki w śniegu
Władysław Jackiewicz, Obraz IX/2009 (2009)
Helmut Janka(XX w.), Pejzaż z brzozami
Leopold Jarmuszewski(XIX/XX w.), Kobieta w turbanie
Józefa Maria Józefowicz(1900-?), Starość i młodość(wg T.Axentowicza)
M.J. (pocz.XX w.), Szkicownik lwowski
Rajmund Kanelba (1897-1960), Wendy (1949)
Józef Kidoń (1890-1968), Portret chłopca
Antoni Kierpal (1898-1960), Pejzaż łódzki
Wiktor Korecki (1890-1980), Młyn
J. Kosiński (pocz.XX w.), Zaprzęg przed domem
Władimir Kozłow(1923-?), Moskwa (1967)
Andrzej Kreuz-Majewski (1936-2011), Projekt kostiumu
Andrzej Kreuz-Majewski (1936-2011), Gruszki
Tadeusz Kulisiewicz (1899-1988), Akt
Ludmiła Kusztelan (1886-1972), Martwa natura z kwiatami i figurką
Aleksander Laszenko (1883-1944), Zaloty (1937)
Aleksander Laszenko (1883-1944), Brama arabska (1933)
Leopold Lewicki (1906-1973), Kompozycja 3 „Plamy”
Krystyna Liberska (1926-2010), Pierrot i ptaki (1984)
Krystyna Liberska (1926-2010), Pierrot i ptak (1984)
Krystyna Liberska (1926-2010), Pierrot i ptak (1985)
Krystyna Liberska (1926-2010), Pierrot i koty (1985)
Krystyna Liberska (1926-2010), Pierrot z papugami (1986)
Krystyna Liberska (1926-2010), Czerwone wierzby (1988)
Konstanty Mackiewicz (1894-1985), Pejzaż z łodzią
Jacek Malczewski (1854-1929), Autoportret z paletą
Jacek Malczewski (1854-1929), Autoportret z Mieczysławem Gąseckim (1921)
Jacek Malczewski (1854-1929), Popiersie siostry artysty Bronisławy (1925)
Jacek Malczewski (1854-1929), Głowa siostry artysty Heleny Karczewskiej
K. Markiewicz (XX w.), Samotny wilk(wg A.Wierusza-Kowalskiego)
Jacek Markunas, Akt (2003)
Octave Matthey?, Muzykanci
Kazimierz Mikulski (1918-1998), Dwa akty (1995)
Dariusz Miliński, Z cyklu „Dozorca od ptaków” (2016)
Franciszek Mrazek (1876-1933), Podwórko w Limanowej
Józef Panfil, Martwa natura z rondlem
Józef Pankiewicz (1866-1940), Uliczka w Chartres(ok.1930)
Adam Pełczyński (1865-1926), Pejzaż zimowy
Urszula Plewka-Schmidt (1939-2008), Anioł
Henryk Rabinowicz (1900-1942), Podwórze w Kazimierzu (1929)
Marian Ruszkiewicz (1933-2007), Pejzaż miejski (1963)
Marian Ruszkiewicz (1933-2007), Pejzaż miejski
Tadeusz Rybkowski (1848-1926), Zaprzęg zimą(1878)
Mieczysław Siemiński (1891-1965), Łodzie w Orłowie
Tadeusz Sprusiak (1907-1985), Samotna sosna nad morzem (1930)
Leszek Stańko (1925-2011), Zima w Tatrach (1981)
Antoni Starczewski (1924-2000), Kompozycja
Jonasz Stern (1904-1988), Spotkanie z nocą(ok.1963)
Jonasz Stern (1904-1988), Kompozycja(l.50.XX w.)
Jan Marcin Szancer (1902-1973), Spotkanie ze strachem na wróble
Jan Marcin Szancer (1902-1973), Panika wśród kur
Jan Marcin Szancer (1902-1973), Kwiaty i owady
Mieczysław Szymański (1903-1990), Kwiaty w wazonie
Barbara Talarowska(XX w.), Kompozycja niebieska
Józef Wasiołek (1921-2008), Kutry w porcie (1974)
Józef Wasiołek (1921-2008), Kwiaty w wazonie (1975)
Józef Wasiołek (1921-2008), Snopy zboża (1979)
Wojciech Weiss (1875-1950), Na plaży w Nicei
Wojciech Weiss (1875-1950), Aneri śpiąca
Wojciech Weiss (1875-1950), Motywy weneckie(Plac św.Marka)
Wojciech Weiss (1875-1950), Wenecja - w kawiarni
Leonard Winterowski (1886-1927), Brzozy (1909)
Jacek Yerka, Pod pejzażem (2002)
Zygmunt Zagańczyk (1897-1959), Pejzaż ze słupami elektrycznymi
Zielińska (XX w.), Martwa natura
Teodor Ziomek (1874-1937), Wiosenna łąka
Lidia Żurad, Chrystus Dawca (1989)
A.N., Portret kobiety
A.N., Pejzaż z torami
A.N.(XX w.), Pejzaż z kaczkami
Barometr(Belgia, I poł.XX w.),
Bombonierka(Niemcy, I poł.XX w.),
Cukiernica(Warszawa, l.30.XX w.),
Cukiernica z orłem(Kraków, l.20.XX w.) sygn.LN, Bez tytułu
Dzbanek(Francja, pocz.XX w.) nsygn., Bez tytułu
Dzbanek secesyjny(Francja, pocz.XX w.) nsygn., Bez tytułu
Figurka-Jamnik(Chodzież, l.60.XX w.),
Karafka(Francja, I poł.XX w.) nsygn., Bez tytułu
Karafka i 6 kieliszków(Wiedeń, 1850-1858), zestaw pasowany karafka
Kaseta na biżuterię(pocz.XX w.) sygn.BP, Bez tytułu
Kaseta na biżuterię(Chiny, I poł.XX w.) nsygn., Bez tytułu
Kieliszki-6 szt.(Polska, l.60.XX w.) sygn.B (w otoku), Bez tytułu
Kieliszki-5 szt.(Rosja, XIX/XX w.) sygn.BC, Bez tytułu
Lornetka teatralna z futerałem(Francja, pocz.XX w.),
Łyżeczki neorokokowe(Warszawa, 1896),
Łyżeczki-6 szt.(Rosja, 1881) sygn.A.K/1881/84/?, Bez tytułu
Łyżeczki-12 szt. i 3 większe(Rosja, XIX/XX w.) sygn.różne, Bez tytułu
Łyżeczki z monogramem SW-6 szt.(Kraków, II poł.XIX w.),
Łyżki-4 szt.(Niemcy, k.XIX w.),
Mlecznik(Rosja, pocz.XX w.),
Patera w typie biedermeier(k.XIX w.) nsygn., Bez tytułu
Patera z 3 delfinami(Anglia?, ok.1840) sygn.(sygnatura mało czytelna; dedykacja grawerowana:A.&H.K./... Dec.1840), Bez tytułu
Pojemnik na imbir(Chiny, XIX w.) nsygn., Bez tytułu
Szkatułka ze scenami historycznymi(pocz.XX w.) nsygn., Bez tytułu
Sztućce środka stołu: nóż i widelec do ryb, (Francja, pocz.XX w.)
Świecznik chanukowy(Niemcy, XIX/XX w.),
Świecznik 3-ramienny(Warszawa, pocz.XX w.),
Tabakierka w formie rogu z miniaturą(pocz.XX w.) nsygn., Bez tytułu