46
奖章
家具
33
45
58
board
brooch
drypoint
linocut
panel
paperboard
压克力
墨
大理石
巴黎
27
戒指
木刻版画
水粉画
碳
纤维板
胶合板
蛋彩画
蜡笔
钻石
铅笔
铝
Rynek Sztuki
46
奖章
家具
33
45
58
board
brooch
drypoint
linocut
panel
paperboard
压克力
墨
大理石
巴黎
27
戒指
木刻版画
水粉画
碳
纤维板
胶合板
蛋彩画
蜡笔
钻石
铅笔
铝
203 艺术品拍卖会
106
27/04/2019 12:00
652 050 - 958 200 PLN
Klaudiusz Abramski, Flora z cyklu Ogrody mojej wyobraźni (1998)
Michel Adlen (1898-1980), Sekwana w Paryżu
Tadeusz Ajdukiewicz? (1852-1916), Czerkiesi
Stanisław Appenzeller (1901-1980), Martwa natura z bochenkiem chleba
Andrzej M.Bartczak, RU67/68(1967/1968)
Andrzej M.Bartczak, Horoskopy (1984)
Andrzej M.Bartczak, W imię prawidłowej formy XVIII (2017)
Dariusz Bąkowski, Tabaka
Henryk Berlewi (1894-1967), Siedzący Żyd
Marc Chagall (1887-1985), Okładka "Derriére le Miroir" (no 132, 1962, Mourlot #355)
Marc Chagall (1887-1985), Wioska ("Derrière le Mirroir" no 225, 1977, Mourlot #917)
Charles J. Chaplin (1825-1891), Portret kobiety
Salvador Dali (1904-1989), Pierwsze spotkanie z cyklu „Poszukiwanie św. Grala” (1975)
Edward Dwurnik (1943-2018), Kraków (2012)
Edward Dwurnik (1943-2018), Czerwone tulipany (2012)
Edward Dwurnik (1943-2018), Grucha i jabłko (2012)
Edward Dwurnik (1943-2018), Z cyklu Kraków (1967)
C. Ghilli(Włochy, XIX/XX w.) wg Antonio Canova (1757-1822), Chłopiec czytający książkę(pocz.XX w.)
Andrzej Gieraga, Progresywny VIa (2012)
Krzysztof Gocek, Polskie siedlisko (2015)
Leopold Gottlieb (1879-1934), Portret Kazimierza Sosnkowskiego(z teki „Legiony Polskie“, 1916-36)
Izabella Gustowska, Z cyklu Względne cechy podobieństwa
Henryk Hayden (1883-1970), Róże
Stanisław Kamocki (1875-1944), Pejzaż z kopami siana (1935)
Stanisław Kamocki (1875-1944), Drzewo
Konstantin Karlsonn (1854-1939), Panorama Rygi (1888)
Mané-Katz (1894-1962), Szkice postaci
Józef Kidoń (1890-1968), Portret kobiety (1944)
Mojżesz Kisling wg (1891-1953), Wejście do obozu(Ilustracja do: Héron de Villefosse, L'épopée bohémienne, Aux dépens d'un amateur, Paris, 1959)
Mojżesz Kisling wg (1891-1953), Rodzeństwo(Ilustracja do: Héron de Villefosse, L'épopée bohémienne, Aux dépens d'un amateur, Paris, 1959)
Krzysztof Kiwerski, Okolice Whitney Museum of American Art (2018)
Aleksander Kobzdej (1920-1972), Robotnicy czytają gazetę(1950)
Wiktor Korecki (1890-1980), Pejzaż zimowy z drogą
Jerzy Kossak (1886-1955), Wspólny posiłek (1942)
Józef Męcina-Krzesz (1860-1934), W weselnej izbie
Lech Kunka (1920-1978), Kompozycja z trzema kołami
Krystyna Liberska (1926-2010), Jesień(1991)
Katarzyna Librowicz (1912-1991), Portret dziewczyny (1977)
Zdzisław Liszewski, Wiktoria
Konstanty Mackiewicz (1894-1985), Alegoria przemysłu włókienniczego
Rafał Malczewski (1892-1965), Pejzaż z rzeką
Karolina Matyjaszkowicz, Fauna i Flora-dyptyk
Anka Mierzejewska, Bez tytułu
Witold Monastyrski (1915-1992), Pejzaż z makami
Adam Myjak, Popiersie
Adam Myjak, Drzewo (1992)
Adam Myjak, Drzewo
Oleksa Nowakiwski (1872-1935), Pejzaż z Mogiły(17.III.1927)
Jules Oosterlinck (1900-1969), Kwiaty w wazonie (1946)
Henryk Płóciennik, Bez tytułu
Henryk Płóciennik, Akt (1995)
Henryk Płóciennik, Akt (1986)
Henryk Płóciennik, Ero III (1971)
Podgrodzki(XX w.), Przystań(1974)
Władysław Popielarczyk (1925-1987), Postać wesoła (1961)
Władysław Popielarczyk (1925-1987), Postać(1961)
Władysław Popielarczyk (1925-1987), Kompozycja B16 (1959)
Jerzy Potrzebowski (1921-1974), Akt
Jerzy Potrzebowski (1921-1974), Na pastwisku
A. Rosalba(XIX w.), Gra w szachy
Jolanta Rudzka-Habisiak, Knots (2018)
Efraim i Menasze Seidenbeutel (1902-1945), Pejzaż podmiejski
Adam Setkowicz (1876-1945), Zaprzęgi zimą
Roman Sielski (1903-1990), Na plaży
Stanisław Bohusz-Siestrzeńcewicz (1869-1927), Wyjazd do miasta(wg obrazu Józefa Brandta „W służbie bożej”)
Maria Stangret, Kompozycja (2002)
Paweł Steller (1895-1974), Józef Piłsudski Pierwszy Marszałek Polski (1929)
Jonasz Stern (1904-1988), Kompozycja
Jonasz Stern (1904-1988), Cykl „Semperit. 21. Marzec 1936”
Jonasz Stern (1904-1988), Motywy Krakowa(1935-36)
Leonard Stroynowski (1858-1935), Spacer wśród zbóż
Kazimierz Strzemiński (1888-1938), Pejzaż z drzewami
Konstanty Szewczenko (1910-1991), Portret starego hucuła z fajką
Maurycy Trębacz (1861-1941), Portret chłopca
Antoni Trzeszczkowski (1902-1977), Wieczorny zwiad
Bolesław Utkin (1913-1993), Kompozycja z kwadratem w okręgu
Mosze Waldman (1911-1996), Ghetto (1947)
Józef Wasiołek (1921-2008), Pejzaż podmiejski (1980)
Józef Wasiołek (1921-2008), Kwiaty w niebieskim wazonie
Leonard Winterowski (1868-1927), Weterani wojenni (1915)
Wincenty Wodzinowski (1866-1940), Zaloty
Marcin Zaleski (1796-1877), Widok miasta
A.N.(XX w.), Scena wiejska
A.N.(XX w.), Kobieta w fotelu
A.N.(XX w.), Pałacowe baszty (1932)
Brosza-wisior w typie biedermeier(XIX/XX w.) nsygn. brak punc, złoto pr.750, 11.4 g, zapięcie pr.500, szkło, ramka pozłacana, 4.2x3.8 cm
Dzbanek do herbaty(Niemcy, pocz.XX w.),
Figura Madonna Dobrej Nadziei z Bonsecours(I poł.XX w.), sygn.skrzyżowane widły [Volkstedt?, Paryż ?]
Figura „Polihymnia”, wg Mathurin Moreau[1822-1912](Francja, XX w.)
Figurka Zaklinacz węży[Fakir](Ćmielów, II poł.XX w.),
Kaseta huculska(Polska pod zaborami, pocz.XX w.) nsygn., drewno, metal, macica perłowa, koraliki, stolarka, intarsja, inkrustacja, 7.3x21.6x12.2 cm
Koszyczek(Warszawa, po 1893),
Lustro neorokokowe z 2 świecznikami i konsolką(I poł.XX w.),
Medal XXI Igrzysk Olimpijskich Montreal 1976 w etui (1976),
Papierośnica patriotyczna(Polska, pocz.XX w.) nsygn., drewno czeczota, metalowe aplikacje, 12.5x9x1.5, niewielkie ubytki drewna
Patera z 4 koszyczkami(Niemcy, XIX/XX w.),
Pierścionek złoty z diamentami(IV ćw.XX w.) sygn.750, złoto białe pr.750 (18K), 3.6 g, 9 szt. diamentów łącznie 0.22 ct, barwa H-J,
Pierścionek złoty z diamentami(IV ćw.XX w.) sygn.750/krab?, złoto białe pr.750 (18K), 4.9 g, diament 0.40 ct, wym. 4.78-4.82 m,
Puchar w typie biedermeier(XIX/XXw.) nsygn., szkło kryształowe, szlifowane, biało-rubinowe, wys.17 cm
Pudełko na afrodyzjak ze sceną erotyczną, (Paryż, II poł.XIX w.)
Serwis do mokki dla 6 osób: dzbanek, mlecznik, cukiernica, filiżanki ze spodkami, (Francja, Limoges, II poł.XX w.)
Wachlarz(pocz.XX w.) nsygn., jedwab, drewno, macica perłowa, cekiny, druk, aplikacja, dł.24.5 cm
Wazon art deco(II ćw.XX w.) nsygn., szkło kryształowe lane, barwione, wys.25 cm
Wazon na podstawie(CHRL, II poł.XX w.) nsygn., metal, emalia, drewno, wys. z podstawą 35.5 cm
Wazon zielony na podstawie(CHRL, II poł.XX w.) nsygn., metal, emalia, drewno (podstawa klejona), wys. z podstawą 35 cm
Zegarek męski(Szwajcaria, II ćw.XX w.),