海报
23
35
batik
board
伦敦
印度尼西亚
压克力
拼贴画
马来西亚
E1 Ldn Art Gallery
海报
23
35
batik
board
伦敦
印度尼西亚
压克力
拼贴画
马来西亚
Potworowski, Klimowski, Stawarczyk
52
14/12/2019 21:00
84 400 - 118 650 PLN
Tadeusz Piotr Potworowski
Tadeusz Piotr Potworowski, Sad
Tadeusz Piotr Potworowski, Czerwone Dachy 43 x34
Daniel Białowąs , T.Y.
Katarzyna Pieczyńska, Poniedziałek olej na płótnie 2015 70 x100cm
Slawek Stawarczyk, assemble mix media Niepokorna 25 x 29 cm
Slawek Stawarczyk, mixmedia assemble 2017 20,5 x 16 cm
Slawek Stawarczyk, assemblage Plotka 2019 25 x 25cm mixmedia
Paul Mitchell, olej na kartonie 2018 30x30cm industrial Londyn
Paul Mitchell, olej na kartonie 30x30 cm industrial Londyn
JEAN Ponç, 65,5x60 cm litografia 1967
BERNDT Brenner, mixmedia grafika 65,5x60 cm 1967
Martin Bigum, litografia barwna 34x34 cm
Martin bigum, litografia barwna 34x34 cm
Martin bigum, litografia barwna 34 x 34 cm
Martin Bigum, 34x34 cm
Thomas BORTFELD, litografia czarno biała 65,5 x 60 cm
Bimber, litografia barwna 1973 51x43 cm
Miłka Stawarczyk, batik tkanina 55x45
Miłka Stawarczyk, batik 49 x 42cm
Miłka Stawarczyk, batik 52x43cm
Bruno Bruni, litografia barwna 65x61cm
Albrecht von Bodecker, litografia 1982 24x33cm
Egbert Herfurth, litografia 1982 24x33cm
Karl Georg Hirsch, litografia 1982 24x33cm
Lothar Sell, litografia 1982 24x33cm
Siegfried Linke, litografia 1982 24x33cm
Manfred Butzmann, litografia 1982 24x33cm
Sabine Noll, litografia 1982 24x33cm
Slawek Stawarczyk, assemble mixmedia 20x15 cm
Slawek Stawarczyk, assemble mixmedia obiekt 12x14cm
Slawek Stawarczyk, assemble mix media, 15x8cm
Slawek Stawarczyk, assemblage mixmedia wymiary banknotu 100$
Slawek Stawarczyk, mixmedia assemblage 16x14cm
Portret Bob Dylan, 22,5x27cm grafika limitowana edycja
Jeremy Mayes , 20x20cm olej na płótnie
Marta Susek, mix media 20x40cm
Marta Susek, akryl na płycie 40x40
Marta Susek, mixmedia 18x24cm
Marta Susek, akryl na płycie 25x25cm
Marta Susek, technika własna, kolaż, akryl pastel 18x24cm
Andrzej Klimowski, Plakat 1980 r. Opera za Trzy Grosze 70x100
Andrzej Klimowski, Plakat Simpatico 1999r 70x100cm
Andrzej Klimowski, plakat z wystawy autora 2006 70x100cm
Justyna Nidzińska, plakat Proscilla Królowa Pustyni 2010r. 70x100
Andrzej Klimowski, per Procura 2011r. 70x100cm
Jerzy Czerniawski, plakat Ibsen 2006r. 70x100cm
Słodki Ptak Młodości Wiesław Wokulski, 2008r. 70x100
S. lennox grafika technika własna 2012r. 20x27cm