59
aquatint
board
paperboard
13
压克力
墨
大理石
水粉画
43
白俄罗斯
纤维板
30
胶合板
蚀刻版画
蜡笔
铅笔
Rynek Sztuki
59
aquatint
board
paperboard
13
压克力
墨
大理石
水粉画
43
白俄罗斯
纤维板
30
胶合板
蚀刻版画
蜡笔
铅笔
194 艺术品拍卖会
112
20/01/2018 12:00
433 950 - 599 680 PLN
Albrecht Adam wg (1786-1862), Sceny z wyprawy Napoleona na Rosję
Otto Axer (1906-1983), Studium (1974)
Otto Axer (1906-1983), Japonka
Kiejstut Bereźnicki
Kiejstut Bereźnicki, olej, płótno, 65x81 cm
Jacek Bigoszewski (1945-1997), Z cyklu "Horyzont" (1994)
Roman Biliński (1897-1981), Kwiaty (1961)
Roman Biliński (1897-1981), Słoneczniki (1956/1974)
Roman Biliński (1897-1981), Homar z winogronami (1969)
Tadeusz Brzozowski (1918-1987), Płatnerz (1960)
R. Ciampolini „Giorgia”-popiersie, (Włochy, I poł.XX w.)
Wojciech Ćwiertniewicz, Nr 144(26/6/09)
Eugen Dekkert (1865-1956), Żniwa
Tadeusz Dominik (1928-2014), Ogród
Edward Dwurnik, Czerwone tulipany(2015/1016)
Edward Dwurnik, Tarnów
Erno Erb (1878-1943), Targowica we Lwowie
Stanisław Poraj Fabijański (1865-1947), Austriacy opuszczają Kraków
Iwan Friedrich (1889-1967), Wielki Staw
Jerzy Gnatowski (1928-2012), Pejzaż jesienny (1987)
Jerzy Gnatowski (1928-2012), Wiatrak (1961)
Jerzy Gnatowski (1928-2012), W parku (1971)
Jan January Janczak, Świt(tryptyk)
Klara Joskowicz, Martwa natura z gruszkami
Grzegorz Kalinowski, Morze II (2008)
Marian Kępiński, Papierowa torba(1975/76)
Marian Kępiński, Obserwatorium (1977)
Marian Kępiński, Wieża (1991)
Wacław Kondek (1917-1976), Dom (1968)
Wacław Kondek (1917-1976), Drzewo (1968)
Wacław Konopka (1881-1938), Stare miasto (1920)
Wiktor Korecki (1890-1980), W świetle księżyca
Jerzy Kossak (1886-1955), Ułan i dziewczyna (1933)
Karol Kossak (1896-1975), Koń
Wojciech Kossak (1856-1942), Okopy nad Nidą(1910)
Jerzy Krawczyk (1921-1969), Powrót-Wysiedleni (1965)
Paul Kreisel (1891-1982), Żuraw w Gdańsku (1944)
C. F. Sornin de St. Laurent(XIX w.), Kwiaty w wazonie
Jan Lebenstein (1930-1999), Zwierzę(1973)
Jan Lebenstein (1930-1999), Zwierzę(1962)
Krystyna Liberska (1926-2010), Pierrot z czarnym kotem
Krystyna Liberska (1926-2010), Pierrot (1992)
Bogumił Łukaszewski, Dedykacja (1974)
Franciszek Maśluszczak, Za chwilę(2010)
Christo Stefanoff Mendoly (1898-1966), Kwiaty w wazonie (1946)
Abraham Józef Messer (1886-1931), Portret kobiety w chuście
Jan Młodożeniec (1929-2000), Kompozycja
Monogramista E.M.(XX w.), Pustelnik z księgą
Monogramista P.T.(XIX/XX w.), Starzec z siwą brodą
Mieczysław Nalewajski (1906-1966), Projekt scenograficzny
G. Nezwal(XX w.), Górale (1947)
Kazimierz Podsadecki (1904-1970), Kompozycja
Jerzy Pogorzelski (1926-2003), Pejzaż
Piotr Potworowski (1898-1962), W kawiarni
Piotr Potworowski (1898-1962), Gracze w bule
Artur Przebindowski, Wnętrze miasta
Zygmunt Radnicki (1894-1969), Widok miasteczka
Władysława Rogińska (1908-1992), Westerplatte (1948)
Zygmunt Rozwadowski (1870-1950), Głowa konia
Władysław Rząb (1910-1992), Skok do wody
Władysław Rząb (1910-1992), Siedzący staruszek
Władysław Rząb (1910-1992), Kobieta
Zdzisław Salaburski (1922-2006), Martwa natura(1943?)
Iwan Sitnikow, Metro/2 wariant (1987)
Tadeusz Sprusiak (1907-1985), Miasteczko
Władysław Strzemiński wg (1893-1952), Z cyklu "Białoruś Zachodnia" - Postać z dzieckiem (1939/1985)
Władysław Strzemiński wg (1893-1952), Z cyklu rysunków "Białoruś Zachodnia" - Dwie postaci z dzieckiem (1939/1985)
Władysław Strzemiński wg (1893-1952), Sosny nad morzem(1939/1985)
Jan Marcin Szancer (1902-1973), Pasikonik z parasolem
Jan Marcin Szancer (1902-1973), Kaczki
Jan Marcin Szancer (1902-1973), Ślimak i owady
Konstanty Szewczenko (1910-1991), Z samowarem
Antoni Uniechowski (1903-1976), Scena dworska
Bolesław Utkin (1913-1993), Kompozycja z kołem i prostokątem
Józef Wasiołek (1921-2008), Pejzaż górski z potokiem
Józef Wasiołek (1921-2008), Potok w górach
Józef Wasiołek (1921-2008), Kwiaty w wazonie (1968)
Józef Wasiołek (1921-2008), Widok Łodzi(1970?)
Włodzimierz Zakrzewski (1916-1992), Widok miasta (1964)
Jerzy Zaruba (1891-1971), Rysunek satyryczny
Krystyn Zieliński (1929-2007), Nieobrazy(1975-1978)
Krystyn Zieliński (1929-2007), VII-1989 (1989)
Krystyn Zieliński (1929-2007), Ruch (1990)
Ignacy Zygmuntowicz(1875-1946/47), Sanna
A.N.(XX w.), Młoda hucułka z koszykiem (1938)
A.N.(XX w.), Pole maków
A.N.(I poł.XX w.), Zamyślona dziewczynka
A.N. Popiersie dziecka (Warszawa, XX w.)
Barometr stylizowany (Holandia, I poł.XX w.)
Cukiernica (Wiedeń, I ćw.XX w.)
Dzban do wina (Niemcy, I poł.XX w.)
Figurka-Gejsza (Japonia?, XX w.)
Filiżanka do mokki indisch purpur (Niemcy, Miśnia, pocz.XX w.)
Flakoniki na perfumy-3 szt. (Chiny, ok.poł.XX w.)
Kabaret secesyjny na przyprawy (pocz.XX w.)
Kieliszki-3 szt. (Rosja, I poł.XX w.)
Kubeczek secesyjny (Niemcy, pocz.XX w.)
Lornetka teatralna (Paryż, pocz.XX w.)
Medalik-Matka Boska Anielska (Niemcy, I poł.XX w.)
Medalik-Matka Boska z Dzieciątkiem (I poł.XX w.)
Mlecznik (Rosja, poł.XIX w.)
Paterka ażurowa z amorkami (Niemcy, pocz.XX w.)
Patera neorokokowa (Niemcy, XIX/XX w.)
Półmisek(Niemcy, I poł.XX w.),
Pucharki-8 szt. (Francja, I poł.XX w.)
Pucharki-9 szt. (I poł.XX w.)
Świeczniki-para (Warszawa, k.XX w.)
Talerz dekoracyjny (Francja, Sarreguemines, I poł.XX w.)
Talerz z wizerunkiem kobiety (Czechosłowacja?, II ćw.XX w.)
Talerzyk dekoracyjny (Niemcy, Miśnia, I poł.XX w.)
Wazon w typie Gallé (I poł.XX w.)
Żardiniera secesyjna (Niemcy, pocz.XX w.)