49
20
42
55
aquatint
board
paperboard
压克力
墨
拼贴画
木刻版画
水粉画
40
纤维板
蚀刻版画
蛋彩画
蜡笔
银
陶瓷器
Rynek Sztuki
49
20
42
55
aquatint
board
paperboard
压克力
墨
拼贴画
木刻版画
水粉画
40
纤维板
蚀刻版画
蛋彩画
蜡笔
银
陶瓷器
197 艺术品拍卖会
107
09/06/2018 12:00
425 550 - 625 250 PLN
Michel Adlen (1898-1980), Montmartre
Michel Adlen (1898-1980), Vue sous le Pont St.Michel
Eugène Gabriel André (XIX/XX w.), Na pastwisku
Henoch Barciński (1896-1941), Babuleńka (1918)
Zdzisław Beksiński (1929-2005), Bez tytułu
Zdzisław Beksiński (1929-2005), Bez tytułu (1997)
Jan Berdyszak (1934-2014), In silence (1975)
G. Brodnicki, Zamyślony mężczyzna(Polska, 1933)
Marc Chagall (1887-1985), Pantomime(okładka „Derriere le Miroir” no 198, 1972, Mourlot #649)
Marc Chagall (1929-2005), Devant St-Jeannet, Avril 1972(„Les céramiques et sculptures de Chagall”, 1972, Mourlot #646)
Marc Chagall (1929-2005), Marzenie(„Derriere le Miroir” no 182, 1969, Mourlot #605)
Marc Chagall (1929-2005), Zielona rzeka(1974, Mourlot #728)
Jas Van Dyke(XX w.), Martwa natura (1968)
Stasys Eidrigevičius, Postać na koniu (1984)
S.Fedorowski(XX w.), Na polowaniu
Samuel Finkelstein (1890-1942), Kazimierz nad Wisłą(1931)
Wojciech Fleck (1903-1972), Kwiaty w wazonie
Wojciech Fleck (1903-1972), Kwiaty
Andrzej Gieraga, Kompozycja (2007)
Stefan Gierowski, Kompozycja pomarańczowa (1990)
Jerzy Gnatowski (1928-2012), Pejzaż ze strugą(1963)
Stanisław Górski (1887-1955), Krakowianka(przed 1939) sygn.l.śr.
Wlastimil Hofman (1881-1970), Dzieci przy karmniku dla ptaków (1960)
Z. Hohindler(XX w.), Las (1941)
Bartek Jarmoliński, Skok (2018)
Wassily Kandinsky (1866-1944), Orientalisches(z „Hommage à Wassily Kandinsky. XXème Siècle”, 1974)
Mojżesz Kisling (1891-1953), Maki w wazonie
Tadeusz Kokietek (1920-1982), Don Kichot szalony (1963)
Janina Kraupe (1921-2016), Zima w mieście (2004)
Andrzej Kreutz Majewski (1934-2011), Mechaniczny ptak
Andrzej Kreutz Majewski (1934-2011), „Tragedia szkocka” Lady Macbeth
Stefan Krygier (1923-1997), Kompozycja (1964)
Iwan Kulik, Krawiec (2006)
Lech Kunka (1920-1978), Kuszenie
Zdzisław Lachur (1920-2007), Symfonia przetrwania
Jean Lambert-Rucki (1888-1967), srebro pr.800, 2.02 g, 2.3x1.8 cm
Krystyna Liberska (1926-2010), Krajobraz z księżycem (1986)
Konstanty Mackiewicz (1894-1985), Pejzaż zimowy z rzeką
Konstanty Mackiewicz (1894-1985), Późne lato
Konstanty Mackiewicz (1894-1985), Pejzaż z wodą
Konstanty Mackiewicz (1894-1985), Zakole rzeki ze zwalonym pniem
Konstanty Mackiewicz (1894-1985), Zima w górach
Salomon Meisner (1886-1942), Wędkarz
Kazimierz Mikulski (1918-1998), Kompozycja fantastyczna (1988)
Juliusz Narzyński, Pomieszanie pojęć(1999)
R. Neuhäuser(XX w.), Las jesienią
Nikifor Krynicki (1895-1968), Milicjant
Jerzy Pawłowski (1909-1991), Kościół P. Marii w Warszawie
Włodzimierz Pękalski (1932-2000), Dmuchawce (1996)
Louis Emil Picault (1833-1915), Alegoria żelaza-Kowal
Wojciech Piekarski, Akt (2017)
Henryk Płóciennik, Miodowy miesiąc I A (1980)
Józef Popczyk (1890-1971), Le Palais de l'Élysée
Tadeusz Radwan(XX w.), Żółte róże w wazonie
Geza Rozmus (1896-1980), Sanna
Geza Rozmus (1896-1980), Lisowczyk z luzakiem
Leszek Rózga (1924-2015), Bez tytułu (2006)
Adam Setkowicz (1876-1945), Przed chałupą
Adam Setkowicz (1876-1945), Wieś zimą
Maria Stangret, Z cyklu "Anus Mundi" (2009)
Michał Stańko (1901-1969), Hala Kasprowa
Władysław Strzemiński wg (1893-1952), Kompozycja unistyczna 13
Józef Szczęsny (1885-1968), Starość i młodość
Włodzimierz Tetmajer (1862-1923), Grzech królewski zdemaskowany
Maurycy Trębacz (1861-1941), Wiejska chata (1927)
Bolesław Utkin (1913-1993), Kompozycja z kołem
P. Viering(XIX w.), Portret mężczyzny
Czesław Wasilewski(1875-1946/47), Sanna
Józef Wasiołek (1921-2008), Kwiaty w wazonie
Józef Wasiołek (1921-2008), Pejzaż zimowy (1995)
Wojciech Weiss (1875-1950), Kwiat naparstnicy
Witold Wejchert (1867-1904), Wyjazd z dworu na polowanie (1897)
Stanisław Wejman, Drewniana klacz (1980)
Stanisław Wejman, Fasada (1980)
Stanisław Wejman, Walka z rybą(1980)
K. Wilde(XX w.), Scena bajkowa (1946)
Feliks Michał Wygrzywalski (1875-1944), Modlitwa Arabów
Kazimierz Zieleniewski (1888-1931), Zabudowania nad rzeką
Ignacy Zygmuntowicz(1875-1946/47), Wyjazd na polowanie
A.N.(XIX w.), Pejzaż alpejski z jeziorem
A.N.(XIX w.), W przytułku
A.N. (pocz.XIX w.), Portret Walentego Sariusza Wilkoszewskiego (1776-1851)
A.N.(XX w.), Portret kobiety z kameą
A.N.(XX w.), Rybak
A.N.(XX w.), Modlitwa Beduina na pustyni
A.N.(XX w.), Amor z dziewczyną
A.N. (I poł.XX w.), akwarela na kości
A.N.(k.XX w.), Portret kobiety-miniatura
Amfora stylizowana klasycyzująca(Warszawa, l.20.XX w.),
Filiżanka(Miśnia, 1896),
Filiżanka secesyjna do herbaty (pocz.XX w.)
Filiżanki ze spodkami-12 szt.(Wietnam, II poł.XX w.),
Karafka i 4 kieliszki art déco z motywem weneckim, (ok. poł.XX w.)
Kieliszki do wina-6 szt.(I poł.XX w.)
Koszyk neoklasycystyczny(Niemcy, WMF, pocz.XX w.),
Kufel (II poł.XX w.)
Łyżeczki do kawy z herbem Krakowa-6 szt. w etui, (Kraków, II poł.XX w.)
Łyżeczki do herbaty-6 szt. w etui Jubiler(Warszawa, III ćw.XX w.),
Madonna-plakieta art déco(Czechosłowacja, l.30.XX w.),
Mlecznik (Miśnia, l.90.XIX w.)
Szpadki na stojaku do koreczków w etui, (Wietnam, II poł.XX w.)
Żardiniera secesyjna, (Niemcy, pocz.XX w.)
Żardiniera secesyjna(Niemcy, pocz.XX w.),