40
圣像画
20
灯
面料
aquatint
board
panel
paperboard
screen printing
压克力
墨
拼贴画
水粉画
39
纤维板
20
胶合板
花崗岩
蚀刻版画
蛋彩画
铅笔
霍爾
Rynek Sztuki
40
圣像画
20
灯
面料
aquatint
board
panel
paperboard
screen printing
压克力
墨
拼贴画
水粉画
39
纤维板
20
胶合板
花崗岩
蚀刻版画
蛋彩画
铅笔
霍爾
196 艺术品拍卖会
114
21/04/2018 12:00
570 870 - 796 290 PLN
Eugeniusz Arct (1899-1974), Ulica (1934)
Stanisław Bagieński (1876-1948), Ułan na koniu (1916)
Zofia Carnelli-Jasieńska (1900-1944), Wnętrze Wawelu
Marc Chagall (1887-1985), Biały Clown(„Derrière le Mirroir” no 147, 1964, Mourlot #411)
Marc Chagall (1887-1985), Bukiet artysty ("Derriere le Miroir" no 147, 1964, Mourlot #410)
Marc Chagall (1887-1985), Wioska ("Derri're le Mirroir"; no 225, 1977, Mourlot #917)
Stanisław Dąbrowski (1882-1973), Dwór w Glanowie
Józef Doskowski (1894-1979), Tancerka
Zbigniew Maciej Dowgiałło, Project of New Architecture z cyklu „New Buildings” (1989)
Zbigniew Maciej Dowgiałło, Bez tytułu z cyklu „New Buildings”
Teodor Durski, Pink (2016)
Julian Fałat (1853-1929), Pochód myśliwych z sankami(z „I Teki myśliwskiej - łosie i niedźwiedzie”, 1919-1920)
Stanisław Fijałkowski, 4.VII.2017(58/2017)
Andrzej Gieraga, Kwadrat IX (2006)
Władysław Gościmski (1904-1979), Dyliżans
Z.Grabiński(XX w.), Górale-projekty do 2 witraży (1955)
Tobiasz Haber(1906-1943), Pies (1937)
Adam Hanytkiewicz (1887-1946), Mostek
Jan Hrynkowski (1891-1971), Martwa natura z owocami i cyniami w wazonie(ok.1930)
Zygmunt Hyży (1911-1983), Falochron
Klara Joskowicz(1918-?), Pejzaż
Grzegorz Kalinowski, Pejzaż tęczowy III (1998)
Wiktor Korecki (1890-1980), Kaczeńce
Jan Książek (1900-1964), Kwiaty (1954)
Ołena Kulczycka (1877-1967), Przed zagrodą
Iwan Kulik, Folwark zwierzęcy
Lech Kunka (1920-1978), Tygrysy i ludzie
Henryk Langerman (1896-1944), Karnawał
Edmond Le Kimpe (1843-1920), Portret mężczyzny (1894)
L.Lewandowski(XX w.), Portret młodej kobiety
Krystyna Liberska (1926-2010), Pejzaż z chmurami (1985)
Krystyna Liberska (1926-2010), Pierrot i orchidee (1987)
Włodzimierz Łuskina (1849-1894), Portret mężczyzny (1891)
Jacek Łydżba, Dziewczyna i Brahms (2017)
Soter Jaxa-Małachowski (1867-1952), Burza nad morzem
Jan Migdalski (1906-1940), Chrystus (1934)
Jan Czesław Moniuszko (1853-1908), Scena w ogrodzie z amorami
Jan Czesław Moniuszko (1853-1908), Scena w typie „fetes galantes”
Jerzy Nowosielski (1923-2011), Szkice strojów (1957)
Giorgio Oprandi (1883-1962), Wejście do haremu
Stanisław Paciorek (1889-1952), Pasterka
Henryk Płóciennik, Modelki (1964)
Henryk Płóciennik, Teatr (1964)
Zygmunt Radnicki (1894-1969), Widok miasta
Konstanty Ronczewski (1875-1935), Koń sygn.K. Ronczewski/Fecit/1924
Leszek Rózga (1924-2015), Pejzaż wiosenny (1976)
Bronisława Rychter-Janowska (1868-1953), Parowiec
Tadeusz Sprusiak (1907-1985), Kołobrzeg-port(przed 1967)
Marian Szczerbiński (1900-1981), Mimozy
Grzegorz Śmigielski, Ósemka
Grzegorz Śmigielski, Windsurfing
Tomasz Tatarczyk (1947-2010), Podwórko w Kazimierzu (1968)
Gustaw Adolf Thamm (1859-1925), Wiosna w Czechach
Bolesław Utkin (1913-1993), Kompozycja z trójkątem
Józef Wasiołek (1921-2008), Dom w sadzie
Józef Wasiołek (1921-2008), Pejzaż z zatoką(1974)
Georg Wichmann (1876-1944), Zima w górach
Marek Włodarski [Henryk Streng] (1903-1960), Układ abstrakcyjny (1926)
Eugeniusz Wrzeszcz (1851-1917), Pejzaż wiejski
Michał Gorstkin Wywiórski (1861-1926), Roztopy
Władysław Zakrzewski (1903-1944), Wawel
Władysław Zakrzewski (1903-1944), Ratusz i Sukiennice
Stanisław Żurawski (1889-1976), Kościółek w Zakopanem [na Pęksowym Brzyzku]
A.N.(XIX w.) według Peter Paul Rubens (1577-1640), Salome z głową św. Jana Chrzciciela
A.N.(Szkoła monachijska, XIX w.), Dojeżdżacz
A.N.(Chiny, pocz.XX w.), Pejzaż (w formie wachlarza)
A.N.(XX w.), Projekt scenograficzny (Rycerz w purpurowym płaszczu)
A.N.(XIX w.), Alegoria młodości
A.N.(I poł.XIX w.), Portret mężczyzny z dzieckiem
A.N.(I poł.XX w.), Scena z polowania par force
A.N.(XX w.), Posiłek
A.N.(XX w.), Pejzaż z drzewami (1943)
Cukiernica (Rosja, 1873)
Cukiernica-koszyczek(Rosja, pocz.XX w.)
Cukiernica z tulipanem(Warszawa, ok.1932),
Dzbanek(Francja, pocz.XX w.),
Dzbanek do kawy(Warszawa, k.XIX w.),
Dzbanek do wina(k.XIX w.),
Dzbanek i mlecznik(Anglia, k.XIX w.),
Dzbanuszek (k.XIX w.)
Figura Diana-bogini łowów (XX w.),
Figura Pierrot i Kolombina w tańcu(Włochy, XX w.),
Figurka Tancerka w ukłonie(Niemcy, Wallendorf, po 1966),
Figurka Chłopiec i dziewczyna(Niemcy, Rudolstadt-Volkstedt, I poł.XX w.),
Grzechotka-gryzak (pocz.XX w.)
Ikona podróżna Madonna z Dzieciątkiem, (ZSRR, ok.poł.XX w.)
Ikona podróżna Trójca Święta, (ZSRR, ok.poł.XX w.)
Jad(I poł.XX w.) nsygn., srebro pr.? (brak punc), 122.5 g, dł. 23.5 cm
Kabaret do przypraw art déco, (Niemcy, l.20-30.XX w.)
Kabaret do przypraw secesyjny(pocz.XX w.),
Kubeczek srebrny(Rosja, 1877),
Lampa gabinetowa art déco z figurą nagiej kobiety(Francja, ok.1920),
Mlecznik(Rosja),
Mlecznik Hall&Co(Manchester, Anglia, ok.1880),
Patera na owoce art déco (l.20.-30.XX w.)
Patera ozdobna(Śląsk, Tillowitz[obecnie Tułowice], l.30.XX w.),
Patera secesyjna (Francja, pocz.XX w.)
Pojemnik na imbir (Chiny, XVIII w.?)
Pojemnik na pot-pourri(Francja, Fontainebleau, 1830-1862),
Półmisek secesyjny na rybę(Niemcy, pocz.XX w.),
Pucharek kiduszowi(poł.XIX w.),
Szczypce do cukru(Francja, XIX w.),
Szklanka z gryfem(Niemcy, 1938),
Szklanka z rogiem obfitości(Niemcy, l.30.XX w.),
Świecznik chanukowy świątynny (poł.XX w.)
Tabakiera z motywem sanny (Polska)
Taca z uszami (Meksyk, II poł.XX w.),
Tkanina żakardowa z tańczącymi amorami, (pocz.XX w.)
Wazon secesyjny (Niemcy, pocz.XX w.)
Wazon (pocz.XX w.)
Widelczyki do zakąsek-6 szt.(Rosja, pocz.XX w.),
Zegar kominkowy secesyjny(Francja, pocz.XX w.),
Żyrandol szklany (Włochy, Murano, XX w.)
Żyrandol art déco, (Francja, szkło firmy EZAN, l.30.XX w.)