Niemcy
Wilhelm I (1861–1888)
Aw: Widok pomnika, niżej sygnatury J.R. - W.M. oraz orzeł pruski, NATIONAL DENKMAL - AUF DEM NIEDERWALD, Rw: Wieniec, w którym ZUM / ANDENKEN / AN DIE / EINMÜTHIGE SIEGREICHE / ERHEBUNG / DES / DEUTSCHEN VOLKES / UND AN / DIE WIEDERAFRICHTUNG / DES / DEUTSCHEN REICHES / 1870-71
brąz, 50.9 mm, 46.60 g