Ramka ze zdjęciem z uroczystości odsłonięcia pomnika Adama Mickiewicza na placu Bankowym w Warszawie
add您的笔记create
拍品说明
Ramka ze zdjęciem z uroczystości odsłonięcia pomnika Adama Mickiewicza na placu Bankowym w Warszawie. Format 8,5x13,5 (w świetle ramki). Ramka mosiężna, złocona, wymiar 16x9cm. Fotografia bardzo wyraźna- widoczne poczty sztandarowe i chorągwie. Stan zachowania: bardzo dobry.