KATALOGI AUKCYJNE, Katalog aukcyjny Otto Helbing „ Sammlung des sel. Herrn Joseph Adolf Lindner” München, 13. November 1899. Stron 148, pozycji 3972. Aukcja zbioru monet i medali Josepha Adolfa Lindnera. Zbiór zawiera też monety polskie od czasów Zygmunta III do XVIII w. oraz z Pomorza i Śląska. Oprawa introligatorska z zachowanymi oryginalnymi broszurowymi okładkami. Stan bardzo dobry. Pierwszy raz w Polsce.