37
47
圣像画
奖章
小型低浮雕板
勋章
31
68
灯
书籍和旧版画
海报
时尚
体育运动
23
23
13
BETA
Human
Animal
Mammal
Architecture
Building
Vehicle
Transportation
Bird
Nature
Outdoors
Plant
Apparel
Clothing
Flower
Machine
Accessories
Face
Indoors
Hat
Spoke
board
panel
paperboard
埃森
水粉画
31
罗马
胶合板
Sopocki Dom Aukcyjny
37
47
圣像画
奖章
小型低浮雕板
勋章
31
68
灯
书籍和旧版画
海报
时尚
体育运动
23
23
13
BETA
info
Human
Animal
Mammal
Architecture
Building
Vehicle
Transportation
Bird
Nature
Outdoors
Plant
Apparel
Clothing
Flower
Machine
Accessories
Face
Indoors
Hat
Spoke
board
panel
paperboard
埃森
水粉画
31
罗马
胶合板
Varia 43 拍卖
Wilhelm Alexander Meyerheim (1815 Gdańsk - 1882 Berlin), Sianokosy
Robert Cleminson (1864-1903), Po polowaniu
Aernout Smit (1641 Amsterdam-1710 tamże), Holenderskie żaglowce przy duńskim nabrzeżu
Johannes Hermanus Koekkoek (1778 Veere - 1851 Amsterdam), U wybrzeża
Artysta nieokreślony (2 poł. XIX w.), Pejzaż
Carl Zimmermann (1863 Halberstadt-1930 Goslar), Cietrzewie na tle Śnieżki
Cornelis van Essen (XVII/XVIIIw.), Scena rodzajowa
Artysta nieokreślony (XIX w.), Scena w kuźni
Artysta nieokreślony (XIX w.), Przeprawa przez rzekę
Otto Hamel (1866 Erfurt-1950), Wnętrze pomorskiego kościoła
Otto Hamel (1866 Erfurt-1950), Wnętrze Dworu Artusa w Gdańsku
Hermann Effenberger (1842 Lauban (Lubań)-1911 Rzym), Młoda Włoszka przy kołowrotku, 1871 r.
Louis Friedrich Sy (1818 Anklam-1887 Gdańsk), Portret młodej Warmiaczki, 1854 r.
krąg Jana Brueghla Starszego (XVI/XVII w.), Madonna wśród kwiatów
Artysta nieokreślony (XIX w.), Miniatura z portretem ks. Poniatowskiego
krąg Johana Laurentza Jensena (XIX w.), Kwiaty
Artysta nieokreślony (XX w.), Martwa natura
Stanisław Korzeniewski (1882 Kowieńszczyzna - 1942 Monachium), Bukiet maków
Stefan Matejko (1871-1933), Portret kobiety, 1927 r.
Arnulf de Bouché (1872 Monachium - 1945 Langkampfen), Portret damy, 1903 r. sygn. i dat. p. b.: Arnulf de Bouché/1903
Jean Peské (1870 Gołta/Ukraina-1949 Le Mans), Pejzaż
Malarz nieokreślony (XIX/XX w.), Kobieta z koralami
Stanisław Fabijański (1865 Paryż - 1947 Kraków), Kościół Bożego Ciała w Krakowie, 1918 r.
Artysta nieokreślony (1 poł. XX w.), Pejzaż z wydmami
A. Pawlowski (XIX/XX w.), Plaża w Sopocie
Berthold Hellingrath (1877 Elbląg - 1954 Hannover), Wieczór w porcie w Tolkmicku
Henryk Jackowski-Nostitz (1885-1948 Poznań), Pejzaż III z Riec-sur-Belon
Alfred Scherres (1864 Gdańsk - 1924 Berlin), Żaglowce na Motławie, 1905 r.
Stanisław Grzyms (I poł. XX w.), Portret hucułki
Artysta nieokreślony (XIX/XX w.), Portret dziewczyny w stroju ludowym
Józef Ujheli (1895-?), Portret kobiety w stroju ludowym
Konstanty Wróblewski (1868 Leticzew/Ukraina - 1939 Warszawa), Droga w stepie
Fryderyk Pautsch (1887 Delatyn - 1950 Kraków), Pejzaż wiejski
J. Konarski (XIX/XX w.), Przejazd dorożką
Paul Kutscha (1872 Pruchna-1935 Monachium), W porcie
Artysta nieokreślony (XIX w.), Żaglowce bojowe na morzu
Eduard Hildebrandt (1817 Gdańsk-1868 Berlin), Pejzaż z Suezu