71
32
奖章
32
42
面料
家具
书籍和旧版画
79
体育运动
brooch
collar
seal
俄罗斯
圣彼得堡
多彩宝石浮雕
奥地利
意大利
戒指
手镯
斯德哥尔摩
海蓝宝石
电气石
石英
祖母绿
红宝石
结婚戒指
耳环
蓝宝石
袖扣
72
金刚石
钻石
铂
银
项链
黄玉
Sopocki Dom Aukcyjny
71
32
奖章
32
42
面料
家具
书籍和旧版画
79
体育运动
brooch
collar
seal
俄罗斯
圣彼得堡
多彩宝石浮雕
奥地利
意大利
戒指
手镯
斯德哥尔摩
海蓝宝石
电气石
石英
祖母绿
红宝石
结婚戒指
耳环
蓝宝石
袖扣
72
金刚石
钻石
铂
银
项链
黄玉
Varia 42
Brosza, biedermeier Rosja, II poł. XIX w.
Bransoleta biedermeier, Rosja, II poł. XIX w.
Komplet biżuterii, Włochy, XIX w.
Bransoleta, koniec XIX w.,
Broszka, XIX w.
Kolczyki biedermeier, I poł. XIX w.,
Bransoleta, poł. XIX w.
Bransoleta biedermeier, XIX w.
Bransoleta, Halberg, Sztokholm 1892 r.
Broszka, I poł. XX w.,
Kolczyki, pocz. XX w.
Kolczyki, biedermeier I poł. XIX w.
Broszka-kamea, XX w.
Kolczyki, początek XX w.
Kolczyki w stylu edwardiańskim, XX w.
Kolczyki, II poł. XIX w.
Bransoletka, Art déco, 1930-1940
Wisior Art Déco, lata 1920–1930
Pierścionek, XX w.
Bransoleta, Art Déco, lata 1920–1930
Art Déco, Francja, lata 1920–1930
Pierścionek z diamentami, l. 30. XX w.
Pierścionek Art Déco, l. 20. XX w. l. 20. XX w.,
Kolczyki, Art Déco, lata 1920–1930
Bransoletka, l. 30. XX w.
Bransoletka z diamentami, Art déco, l. 1920-1930
Kolczyki, II poł. XX w.
Broszo-wisior, Austria, koniec XIX w.
Broszka, XX w.
Zawieszka, współczesna
Kolczyki, współczesne
Kolczyki, współczesne
Pierścionek, współczesny
Bransoletka, współczesna
Pierścionek z diamentami, współczesny
Bransoleta, II poł. XX w.
Bransoleta, II poł. XX w.
Wisiorek w formie jaja Fabergé, Petersburg, II poł. XX w.
Bransoletka, współczesna
Obrączka, współczesna
Pierścionek, XX w.
Pierścionek, XX w.
Wisior, XX w.
Obrączka z brylantami, współczesna
Kolczyki, XX w.
Para obrączek, współczesne
Pierścionek, współczesny
Obrączka eternity, współczesna
Pierścionek, współczesny
Komplet biżuterii z diamentami: kolczyki i kolia Włochy, współczesny
Kolczyki z brylantami, współczesne
Pierścionek, współczesny
Pierścionek, współczesny
Pierścionek, współczesny
Pierścionek z akwamarynem, XX w.
Pierścionek, współczesny
Pierścionek, współczesny
Pierścionek, współczesny
Pierścionek, II poł. XX w.
Pierścionek, współczesny
Pierścionek, XX w.
Pierścionek, XX w.
Pierścionek, współczesny
Bransoleta, II poł. XX w.
Wisior w formie gwiazdy, Christ, XX w.,
Wisiorek w formie serca, XX w.,
Pierścionek, współczesny
Obrączka, współczesna
Bransoletka, współczesna
Spinki do mankietów, XX w.
Spinki do mankietów, XX w.
Kolczyki, Włochy, lata 70./80. XX
Sygnet, XX w.
Pierścień z kwarcem złocistym i brylantami, Brumani, współczesny
Sygnet, XX w.
Naszyjnik, pocz. XX w.
Naszyjnik z perłami, XX w.
Kolia, współczesna
Kolia, II poł. XX w.,