印章
seal
伯明翰
俄罗斯
墨
奥地利
德国
德累斯顿
意大利
戒指
捷克
柏林
瑞典
瑞士
紫水晶
维也纳
维尔纽斯
莫斯科
铜
银
Galeria Bohema
印章
seal
伯明翰
俄罗斯
墨
奥地利
德国
德累斯顿
意大利
戒指
捷克
柏林
瑞典
瑞士
紫水晶
维也纳
维尔纽斯
莫斯科
铜
银
1 古董收藏拍卖
62
21/11/2019 22:00
Złota, miniaturowa zawieszka w formie dzbana, Francja lub Rosja, II poł. XIX w.
Złota, miniaturowa zawieszka w formie imbryka, Francja lub Rosja, II poł. XIX w.
Srebrna, miniaturowa zawieszka w formie toaletki, Francja lub Rosja, II poł. XIX w.
Zawieszka miniaturowa w formie połączonego czajniczka i filiżanki, Francja lub Rosja, II poł. XIX w.
Zawieszka miniaturowa w formie bukłaka, Francja lub Rosja, II poł. XIX w.
Pudełeczko ośmiokątne, podarunkowe, z herbem króla Włoch, złocone, Florencja, okres międzywojenny
Spinki kościane do mankietów z koroną hrabiowską, II poł. XIX w.
Zawieszka w formie głowy lwicy, Wiedeń, Austria, początek XX w.
Pierścionek złoty z emalią, Europa Środkowa, ok. 1800-1830
Krzyżyk patriotyczny symbolizujący 5 poległych, Polska, po 1861 r.
Pieczęć z herbem książąt Dołgorukich na płaszczu gronostajowym pod mitrą, ok. 1800 - 1830, Rosja
Pieczęć książęca z kryształu górskiego z monogramem, Europa, pocz. XX w.
Tabakiera myśliwska z kości, Austria lub Rosja, ok. 1850 - 1880
Pieczęć - faksymile podpisu Henryka Siemradzkiego, Polska, II poł. XIX w.
Broszka z miniaturą - portretem młodej dziewczyny, biedermaier lata 1840-1850
Puchar podarunkowy noworoczny dla księcia Stanisława Radziwiłła (1880 - 1920) od Księcia Eitela Fryderyka Hohenzollerna (1883 - 1942, drugi syn Cesarza Wilhelma), Niemcy, Hanau ?, koniec XIX w.
Nóż kościany do papieru z monogramem, II poł. XIX w.
Srebrna dewizka do zegarka kieszonkowego, niellowana, Austria, przełom XIX/XX w.
Łyżka staropolska z herbem Dorohostajski odmienny, Polska, XVII w.
Głowa Chrystusa, Włochy, II poł. XIX w.
Puchar srebrny kasztelana Bogusława Łubieńskiego, Polska, przełom XVII/XVIII w.
Papierośnica srebrna, z herbem baronów Larisch, Niemcy, okres międzywojenny
Papierośnica srebrna z herbem Zadora Dominika Dowgiałły, secesyjna, pocz. XX w.
Antoni Uniechowski (1903-1976), Pasterka Radziwiłła w Nieświeżu
Puchar z malowaną sceną rodzajową, Czechy, ok. poł. XIX w.
Portret chłopca z rodziny szlacheckiej, Europa Środkowa, ok. 1740 - 1760
Portret młodego szlachcica, Europa Środkowa, ok. 1740 - 1760
Mężczyzna z fajką - Alegoria uciech, szkoła flamandzka, XVIII w.
Pierścionek designerski z obrotowym ametystem, Europa Zachodnia, lata 70-te XX w.
Sygnet z herbem Jastrzębiec, Polska, lata 20-te XX w.
Teka na dokumenty z herbem Pilawa, hr. Potockich, Wiedeń, pocz. XX w.
Zegarek ze szkłem powiększającym firmy A. Sandoz, Szwajcaria, pocz. XX w.
Figura „Jeździec na koniu”, Niemcy, okres międzywojenny
Zegarek firmy Silvana z herbem hr. Ballestrem, Ruda Śląska
Pudełko-tabakierka z herbem Przestrzał, gen. M. Przewłockiego, Austria, przed 1920 r.
Rzeźba „Echo”, Austria, pocz. XX w.
Rzeźba Bachus, Paul Dubois, Francja, XIX/XX w.
Tabakierka w stylu biedermeier, Wilno, lata ok. 1840-1860
Papierośnica srebrna z aplikacjami o tematyce góralskiej, Polska, Warszawa, okres międzywojenny
Pudełko ze staropolskim herbem Ostoja, Krupski i Matulewicz, Warszawa, Polska, okres międzywojenny
Lustro w oprawie z brązu złoconego, Francja, przełom XIX/XX w.
Komplet sześciu łyżeczek do herbaty lub lodów w stylu klasycystycznym, Europa Środkowa, ok. 1820
Wizytownik z herbem baronowskim, Wiedeń, k. XIX w.
Komplet sześciu srebrnych nożyków do owoców w etui, Anglia, Birmingham, Joseph Taylor, 1817 r.
Srebrne szczypce do cukru, Szwecja, Goeteborg, 1792 r.
Papierośnica srebrna z herbem Jastrzębiec, Polska, Warszawa, Krupski i Matulewicz, okres międzywojenny
Pudełko srebrne, Warszawa, Cepelia, przed 1963 r.
Sześć łyżeczek srebrnych do herbaty, Wiedeń, pocz. XX w.
Kubek srebrny, Rosja, pocz. XX w.
Tabakiera wielkiego księcia Michała Pawłowicza Romanowa (1798 - 1849), srebro niellowane, Moskwa, Rosja, 1847
Pudełko w stylu art deco, okres międzywojenny, Szwecja
Wizytownik damski, Europa Środkowa, okres międzywojenny
Nimfa pojąca Satyra, Polska, pocz. XX w.
Pieczęć komendantury Stalagu Łambinowice, Drezno, zakład Alberta Walthera, ok. 1943
Zawieszka z kamieniem w barwie cytrynu, oprawa - Europa Środkowa, ok. 1830 - 1850
Zawieszka z karneolem, oprawa - Europa Środkowa, ok. 1800 - 1830
Wizytownik z herbem Łabędź S. Jundziłła, Moskwa, poz. XX w.
Pojemnik na przyprawy, srebrny z herbem śląskiego rodu Hoyos, Wiedeń, II poł. XIX w.
Ceramiczne cache-pot z motywami bachicznymi, Czechy, Usti n/ Łabą, Johann Maresch (1821 - 1914), przed 1900 r.
Rzeźba Posłaniec miłości, neorokokowa, Francja, pocz. XX w.
Broszka-miniatura z portretem królowej Polski Marii Ludwiki, Polska, miniatura XVII w., oprawa XVIII w.
Pudełko na karty w stylu biedermeier, ok. 1840-1860