64
usa
瑞士
银
Artykwariat
64
usa
瑞士
银
19 世纪末和 20 世纪的古董珠宝。
69
26/11/2020 21:00
207 830 - 221 580 PLN
Pierścionek z brylantami i szafirami art deco, lata 20./30. XX wieku złoto 750/1000/ diamenty/szafiry
Pierścionek z perłami i diamentami pocz. XX wieku złoto pr. 750/1000
Pierścionek ażurowy z diamentami, prawd. ok. 1930 r. żółte złoto pr.750/1000
Pierścionek z brylantami i perłą ok. 1900 r. złoto pr. 585/1000 + platyna
Pierścionek z ametystem i brylantami lata 30./40. XX w. żółte złoto pr. 585/1000
Pierścionek z brylantami lata 20. XX w. złoto pr. 585/1000 łączone ze srebrem
Klipsy, pocz. XX wieku złoto pr. 585/1000
Kolczyki z opalami i perłami pocz. XX wieku znak złotnika "LF" złoto pr. 333/1000/opale/perły
Para kolczyków z motywem przestylizowanej lilii/irysa złoto pr.750/1000/platyna/leukoszafiry ok. 1940 r.
Kolczyki z perłami poł. XIX wieku srebro/złoto pr. 750/1000/perły/diamenty
Kolczyki wiszące z agatami Niemcy, Idar Oberstein, ok. 1880 r. złoto pr. 333/1000/ agaty
Kolczyki wiszące z turkusami, prawd. Włochy, Ascoli Piceno, 2poł. XX wieku srebro 925/1000 turkusy
Kolczyki lata 40. XX w. białe/żółte złoto pr. 585/1000 diamenty/kamienie syntetyczne
Krzyżyk zawieszka, XX wiek żółte złoto pr. 333/1000
Zawieszka-flakonik do perfum Francja, ok. 1900 próba srebra 950/1000
Zawieszka -przybornik Anglia Birmingham, 1910 r. pr. srebra 925/1000
Naszyjnik z motywem dzieci, ok. 1900 r., pr. srebra 500-800/1000
Naszyjnik z kaboszonami z kwarcu (rutyl) XIX/XX w. próby srebra: 925/1000
Bransoletka z malachitem, Polska, Warszawa, po 1920 r. srebro pr. 925/1000/malachit
Zegarek męski, Girard-Perregaux, Szwajcaria, ok. 1955 r.
Zegarek Rolex, ok.1940 18 k złoto
Zegarek damski Rolex, lata 60. XX w. żółte złoto 18 K
Zegarek damski Rolex (sygnowany W&D), lata 50. XX w. złoto 9 K
Zegarek kieszonkowy, USA, ok 1890 r., Non magnetic Watch Co. of America
Broszka z akwamarynem, "Zwickauer Edelschmiede" w typie późnej secesji, XX w. (1928-1930) próba srebra 900/1000
Broszka art deco lata 20./30. XX w., pr. srebra 800/1000 częściowo złocone/markazyty
Spinki do mankietów Niemcy, 1 poł. XX w., próba srebra 835/1000
Zegarek Ulysse Nardin Marine Chronograph Szwajcaria XX/XXI wiek
Pierścionek z leukoszafirem poł. XX w. złoto pr. 585/1000
Pierścionek z brylantami, pocz. XX wieku złoto pr. 585/1000
Pierścionek z brylantem, onyksem i perłami w typie art deco, XX wiek białe złoto pr. 585/1000
Pierścionek z brylantem secesja, ok. 1900 r. białe złoto 530/1000 platyna
Pierścionek vintage z brylantami, XX w. białe złoto pr. 750/1000
Pierścionek z macicą perłową, XX w. srebro
Pierścionek z zielonym kamieniem jubilerskim 1 poł. XX wieku srebro pr. 835/1000
Pierścionek soliter z brylantem 2 poł. XX wieku żółte złoto pr. 750/1000
Obrączka z filigranu poł. XX wieku żółte złoto 585/1000
Obrączka z brylantami art deco, lata 20. XX w. białe/żółte złoto 585/1000
Pierścionek z brylantami i zielonym kamieniem jubilerskim, prawd. Niemcy, lata 30./40. XX w. złoto 585/1000/diamenty/zielony kamień jubilerski
Pierścionek z emalią i markazytami Niemcy, Pforzheim, Theodor Fahrner lata 30. XX wieku, srebro, emalia
Pierścionek z perłą i diamentami pocz. XX wieku białe złoto 585/1000/perła/diamenty
Pierścionek z akwamarynem w stylu art deco, XX w. żółte złoto pr. 333/1000
Pierścionek, Anglia, Birmingham, 1902 r. złoto pr. 750/1000
Pierścionek z zielonym kamieniem jubilerskim art deco, lata 30. XX w. białe złoto pr. 750/1000
Pierścionek art deco z szafirami i brylantami, lata 30. XX w. platyna/diamenty/szafiry
Pierścionek z ametystem Niemcy, lata 30./40. XX w. złotnik "WN" żółte złoto pr. 750/1000
Pierścionek w stylu art deco z szafirami i diamentami XX w. biały metal nieszlachetny
Pierścionek z turmalinem i diamentami w typie art deco, XX w. złoto pr. 585/1000
Klipsy z zielonym kamieniem jubilerskim, Polska, po 1963 r. srebro pr. 875/1000/
Klipsy z motywem trefla, 2 poł. XIX w. złoto pr. 750/1000/granaty
Klipsy w kształcie kwiatka Niemcy, Pforzheim lata 30./40. XX w. Theodor Fahrner srebro pr. 925/1000 (złocone)
Kolczyki z chalcedonami, lata 30. XX w. metal srebrzony
Kolczyki wiszące z diamentami pocz. XX wieku złoto pr. 500/1000
Zawieszka z niebieskim kamieniem jubilerskim prawd. Niemcy,1 poł. XX w. srebro pr. 835/1000
Zawieszka w kształcie mopsa Niemcy lub Francja, ok. 1890 r. srebro pr. 830/1000 białe/zielone/czerwone/niebieskie sztrasy/macica perłowa
Zawieszka z macicą perłową pocz. XX w. srebro pr. 900/1000
Zawieszka z zielonym kamieniem jubilerskim i markazytami prawd. Niemcy lata 20./30. XX wieku pr. srebra 835/1000
Naszyjnik art deco z agatem, Niemcy, lata 20/30 pr. srebra 835/1000
Bransoletka z zielonymi kamieniami jubilerskimi i markazytami prawd. Niemcy lata 20./30. XX w. srebro pr. 835/1000
Zegarek/bransoleta prawd. USA, lata 20./30./40. XX wieku białe/żółte złoto 585/1000/diamenty/różowe szafiry/białe szafiry
Szpilka do krawata w kształcie serca z diamentem, XIX w. złoto pr.300-375/1000/metal nieszlachetny/diament
Szpilka do krawata z brylantem w oprawie ze złota, XX w.
Szpilka do krawata z trzema perłami ok. 1900 r. złoto pr.500-585/1000/perły/diamenty
Szpilka do krawata z diamentami 2 poł. XX w. białe/żółte złoto pr. 585/1000/diamenty
Broszka, XX w. próba srebra 925/1000
Broszka z koralem, prawd. Niemcy, ok. 1910 r. srebro próby 835/1000
Spinki do mankietów, 2 poł. XX w. srebro częściowo złocone
Spinki do mankietów lata 20./30. XX w. srebro
Szpilka do krawata z żółtym kamieniem jubilerskim złoto pr.585/1000/metal nieszlachetny XX w.