50
31
BETA
Outdoors
Nature
Animal
Human
Water
Bird
Vehicle
Transportation
Fish
Face
Astronomy
Outer Space
Plant
Head
Weather
Universe
Space
Rock
Building
Urban
Stricte
50
31
BETA
info
Outdoors
Nature
Animal
Human
Water
Bird
Vehicle
Transportation
Fish
Face
Astronomy
Outer Space
Plant
Head
Weather
Universe
Space
Rock
Building
Urban
IV 蓝色圣诞节-年末拍卖的蓝色画作
50
20/12/2020 22:00
Monika Ślósarczyk, Lot nad kukułczym gniazdem, 2020r
Daniel Gromadzki, Zima w puszczy, 2019r., olej na płótnie, 80x80cm, sygn.na odwrociu
Karolina Ślusarczyk, Morze, 2016r., olej na płótnie, 100x130cm, sygn.p.d K.Ślusarczyk 2016
Michalina Derlicka, Lecą żurawie, 2020r., olej na płótnie, 100x100cm, sygn.p.d i na odwrociu
Beata Mura, Lecimy, 2020r., akryl na płótnie, 100x100cm, sygn.p.d Ryś 2020
Katarzyna Bruniewska-Gierczak, Blisko wspomnień, 2019r., olej na płótnie, 46x38cm, sygn.p.d
Agnieszka Słońska-Więcek, Bałtyk, 2020r., akryl na płótnie, 100x70cm, sygn.p.d ASW
Jan Andrzej Walasek, Błękity w przestrzeni, 2020r., olej na płótnie, 100x100cm, sygn.p.dAW
Claudia Kaka, Keisha, 2020r., akryl na płótnie, 30x40x3,5, sygn.na odwrociu
Maria Janiga., Mewy, 2014r., olej, sklejka, enkaustyka, 60x55cm, sygn.p.d M.Janiga 2014
Anna Van Brussel, Niebieskie greckie okno, 2020r., akryl na płótnie, 40x30cm, sygn.l.d Van Brussel 2020
Bogusława Skwarna, Od Twoich ust wszystko się zaczyna, 2018r., olej na płótnie, 40x40cm, sygn.na odwrociu
Bożena Tarasiewicz, Palau, 2020r., akryl na płótnie, 80x100cm, sygn.na odwrociu
Filip Bacławski, Bez (Dyptyk), 2020r., technika mieszana, akryl, kredka na płótnie, 2x50x100cm, sygn.na odwrociu Bacławski 2020
Elżbieta Wiśniewska, Mały świat, 2019r., akryl, płyta malarska, średnica 60cm, sygn.l.d
Ewa Jędrusiak, Wodne impresje, 2020r., olej na płótnie, 100x80cm, sygn.na odwrociu
Dorota Kiermasz, Podział strukturalny ze złotym paskiem, 2019r., akryl z polimerem na płótnie, 80x80cm, sygn na odwrociu
Hanna Pyrzyńska, Zimna woda, 2016r., akryl na płótnie, 120x90cm, sygn.p.g
Ilona Primus Ziarnowska, Pielgrzym, 2020r., akryl na płótnie, 70x90cm, sygn.l.d i na odwrociu
Jolanta Kalopsidiotis, Kobieta barokowa, 2018r., akryl na tekturze, farba metaliczna, 120x78cm, sygn na odwrociu
Jolanta Ziółkowska, Niepewność, 2019r., akwarela na płótnie, 20x15cm, sygn.p.d Zjola 2019
Katarzyna Czumałowska, Pod prąd, 2020r., akryl na płótnie, 50x70cm, sygn.p.d
Autor nieokreślony (sygn.Judyn), Łodzie, 2009r., olej na płótnie, 70x103cm, sygn.p.d Judyn
Danuta Kolis, Pierścionek z niebieskim oczkiem, 2019r., akwarela na papierze, 60x40cm, sygn.p.d DK
Ewelina Wasilewska, Aurelia Borealis, 2020r., olej na płótnie, 70x100cm, sygn.p.d Wasilewska '20
Katarzyna Fiejka, Burza na morzu, 2019r., akryl na płótnie, 40x60cm, sygn.na odwrociu
Małgorzata Wójcik, Bez tytułu, 2020r., akryl, płatki złota na płótnie, 60x60cm, sygn.l.d i na odwrociu
Nikola Fedak, Tolo, 2015r., akwarela na papierze, 50x70cm, sygn. na odwrociu
Katarzyna Bruniewska-Gierczak, Zatopione marzenia, 2019r., olej na płótnie, 40x50cm, sygn.p.d
Paulina Leszczyńska, Niebieski kwiat, 2019r., olej na płótnie, 80x80cm, sygn.p.d
Paulina Leszczyńska, Akwen w świetle księżyca, 2019r., olej na płótnie, 100x100cm, sygn.p.d
Jolanta Ziółkowska, Ogień świadomości, 2019r., akwarela na płótnie, 20x15cm, sygn.p.d Zjola 2019
Anna Sandecka-Ląkocy, Blue Light, 2019r., olej na płótnie, 70x100cm, sygn.p.d
Krystyna Mąkosza, Bezcenna, 2018r., olej na płótnie, 80x100cm, sygn.na odwrociu
Justyna Sołtys, Trawy, 2020r., akryl na płótnie, 80x80cm, sygn.p.d
Marta Wakuła-Mac, Akt z jarzębiną I, 2019r., linoryt, monotypia, 50x50cm (matryca), 70x70cm (papier), sygn.l.d
Maria Janiga, Żaglowiec (Dyptyk), 2015r., olej, płótno, enkaustyka, 50x80cm, sygn.l.d
Marta Dunal, Blue Structure, 2020r., akryl na płótnie, 50x50cm, sygn.p.d
Anna Skokan, Cisza, 2020r., olej na płótnie, 100x70cm, sygn.p.d na odwrociu
Wanda Sadowska, Zapamiętane ścieżki, 2020r., akryl, węgiel, ołówek na płótnie, 80x120cm, sygn.na odwrociu
Beata Mura, W stronę gwiazd, 2020r., akryl na płótnie, 40x100cm, sygn.p.d Ryś 2020
Tomasz Jaxa Kwiatkowski, ACDC, 2019r., olej na płótnie, 110x110cm, sygn.p.d T.Kwiatkowski 19
Katarzyna Daniel, Geometria Świata, 2020r., akryl na płótnie, 100x100cm, sygn.na odwrociu Katie Daniel 2020
Izabela Ewa Staśkiewicz, Martwa natura w Algarve, 2020r., olej na płótnie, 80x80cm, sygn.p.d I.E..Staśkiewicz 2020
Katarzyna Bukowska, Tatry zachodnie, 2019r., akwarela na papierze, 31x41cm, sygn.l.d Kbuk oraz na odwrociu
Milla Tigerini, My lost pieces 2020r., akryl na płótnie, 90x90cm, sygn.p.d Milla Tigerini , 2020r.
Magdalena Targońska, Maroko, 2020r., kolaż na papierze, 60x42cm, sygn.p.d
Izabela Gałązka, Most., olej na płótnie, 81x65cm, sygn.p.d
Dariusz Franciszek Różyc, Night of the Green Creeper, 2018r., akryl na płycie, 70x55cm, sygn.p.d
Marlena Majchrzak, W pałacu, olej na płótnie, 80x60cm, sygn.l.d