72
brooch
seal
奥斯陆
戒指
28
祖母绿
紫水晶
红宝石
耳环
蓝宝石
蛋白石
65
金刚石
钻石
铂
银
项链
DES ARTE
72
brooch
seal
奥斯陆
戒指
28
祖母绿
紫水晶
红宝石
耳环
蓝宝石
蛋白石
65
金刚石
钻石
铂
银
项链
珠宝钟表拍卖会
77
17/11/2021 19:00
1 034 300 - 1 305 800 PLN
Pierścionek, pocz. XX w.
Kolczyki, Austria, I poł. XX w.
Pierścionek, pocz. XX w.
Brosza, pocz. XX w.
Wisior, II poł. XX w.
Pierścionek, II poł. XX w.
Bransoleta z motywem róży, I poł. XX w.
Pierścionek z motywem róży, II poł. XX w.
Kolczyki, II poł. XX w.
Brosza w formie pawia, II poł. XX w.
Bransoleta, XXI w.
Pierścionek w typie Buccellati, II poł. XX w.
Wisiorek z łańcuszkiem, Polska, II poł. XX w., w typie art déco
Pierścionek, Polska, II poł. XX w., w typie art déco
Pierścionek, XXI w.
Zegarek naręczny Chopard, Szwajcaria, 1957-1969 r.
Pierścionek, XXI w.
Pierścionek, l. 20.-30. XX w., art déco
Wisior, l. 20.-30. XX w., art déco
Pierścionek, pocz. XX w.
Sygnet z motywem liści dębu, Warszawa, Polska, 1931-1963 r.
Spinki do mankietów, Olaf Fritjof Hjortdahl, Norwegia, Oslo, poł. XX w.
Dewizka, Austria, I poł. XX w.
Pierścionek, poł. XX w.
Krzyżyk na tasiemce, II poł. XIX w., styl wiktoriański
Zegarek naręczny Must de Cartier, Szwajcaria, II poł. XX w.
Kolczyki, II poł. XX w.
Bransoleta, Bernard Meldahl, Norwegia, Oslo, I poł. XX w.
Naszyjnik, II poł. XX w.
Pierścionek w formie serca, poł. XIX w., styl wiktoriański
Bransoleta z motywem floralnym, II poł. XIX w.
Pierścionek, II poł. XX w.
Kolczyki, I poł. XX w.
Pierścionek, II poł. XX w.
Brosza, okres międzywojenny
Bransoleta, pocz. XX w.
Kolczyki, Austria, pocz. XX w.
Pierścionek, Francja, II poł. XX w.
Brosza, II poł. XIX w.
Kolczyki, pocz. XX w.
Pierścionek, II poł. XX w.
Brosza z motywem floralnym, Austria, pocz. XX w., secesja
Bransoleta z motywem węża, II poł. XIX w., styl wiktoriański
Wisiorek w formie węża z łańcuszkiem, II poł. XIX w., styl wiktoriański
Naszyjnik, II poł. XX w.
Kolczyki, II poł. XX w.
Pierścionek, Francja, pocz. XX w.
Krzyżyk z łańcuszkiem, pocz. XX w., styl edwardiański
Brosza, pocz. XX w., styl edwardiański
Bransoleta, XIX/XX w.
Broszo-wisior z motywem gwiazdy, I poł. XIX w., styl georgiański
Bransoleta, XXI w.
Pierścionek, pocz. XX w.
Pierścionek, II poł. XX w.
Szpila do krawata, I poł. XIX w., biedermeier
Pierścionek, II poł. XX w.
Pierścionek, II poł. XX w.
Brosza w formie kokardy, l. 50.-60. XX w.
Kolczyki, II poł. XX w.
Pierścionek, XXI w.
Bransoleta, II poł. XX w.
Pierścionek, XXI w.
Bransoleta, l. 20.-30. XX w., art déco
Pierścionek, I poł. XX w.
Pierścionek, XXI w.
Zegarek naręczny Cartier Santos, Szwajcaria, II poł. XX w.
Pierścionek, II poł. XX w.
Pierścionek, Polska, Warszawa, 1931-1963 r.
Broszo-wisior w formie bratka, Rosja, pocz. XX w.
Szpila do krawata z motywem floralnym, XIX/XX w., secesja
Brosza z motywem floralnym, XIX/XX w., secesja
Kolczyki, I poł. XIX w., biedermeier
Brosza w formie bukietu kwiatów, II poł. XX w.