51
伦敦
俄罗斯
圣彼得堡
奥格斯堡
巴塞罗那
巴黎
弗罗茨瓦夫
德国
德累斯顿
意大利
明思克
柏林
汉堡
波兹南
瑞典
维也纳
葡萄牙
西班牙
Gabinet Sztuki
51
伦敦
俄罗斯
圣彼得堡
奥格斯堡
巴塞罗那
巴黎
弗罗茨瓦夫
德国
德累斯顿
意大利
明思克
柏林
汉堡
波兹南
瑞典
维也纳
葡萄牙
西班牙
银器拍卖
56
19/06/2022 19:00
210 750 - 256 150 PLN
Para srebrnych solniczek, Londyn, Anglia, lata 1795-1796
Srebrna solniczka w stylu barokowym, Europa Zachodnia, XVIII w.
Para srebrnych solniczek z motywem muszli, Paryż, 1818-1838
Srebrna szalka na lwich łapach, Padwa, Włochy, XIX/XX w.
Barokowa szalka, pocz. XVIII w.
Srebrna cukiernica, Mińsk, 1857 r.
Srebrny serwis do herbaty, Francja, XIX w.
Para srebrnych solniczek ze szklanymi wkładami, Francja, XIX w. (po 1880)
Kowsz, Petersburg, IV ćw. XIX w., lata 80-te XIX w.
Srebrny świecznik 6-ramienny, Helbron, Niemcy, lata 20/30-te XX wieku
Srebrny lichtarz barokowy, Augsburg, 1739 - 1741
Srebrny imbryk Haller&Rathenau, Berlin, Niemcy, II poł. XIX w.
Komplet 6 srebrnych, złoconych noży do owoców, Paryż, Francja, II poł. XIX w.
5 srebrnych noży sygnowanych Malcz, pr. 12, Warszawa, lata 30- te XIX w.
Srebrna chochelka sitko, Grodno, Polska, lata 1809-1829, pr. 12-łutowa
Srebrna chochelka sitko z roślinnym grawerunkiem, Rosja, XIX/XX w.
Srebrna łyżeczka niellowana, Kaukaz, Rosja, koniec XIX w.
Srebrny kieliszek z monetami, Królewiec, XVII/XVIII w.
Srebrny puchar okolicznościowy firmy "Sy & Wagner", Berlin, 1878 r.
Żardiniera secesyjna, Niemcy, lata 1905-1915
Srebrny dzbanek na wodę w stylu rokoko, Wrocław, XVIII w.
Zestaw sztućców marki Hefra z kolekcji "Rapsodia", Warszawa, lata 80-te, srebro pr. 800
Srebrna solniczka, Szwecja, XIX w.
Srebrna pudernica w formie barokowej, Drezno, III ćw. XVIII w.
Pudernica, Paryż, Francja, II poł. XIX w.
Srebrny kałamarz, Londyn, Anglia, 1900 r.
Srebrna karafka z kieliszkami - komplet okuty w srebro, Francja, poł. XIX w.
Srebrna szalka w stylu późnego klasycyzmu, Europa Południowa, przed 1850 r.
Srebrna taca z roślinnym wzorem, Hamburg, Niemcy, II poł. XIX w.
Srebrna taca z uchwytami w stylu ludwikowskim, Północne Włochy, XIX/XX w.
Srebrna taca w stylu neoklasycystycznym, Włochy, początek XX w.
Srebrne tablo na szable, XIX w.
Para srebrnych lichtarzy, Barcelona, Hiszpania, pocz. XIX w.
Para srebrnych lichtarzy szabasowych, Niemcy, III ćw. XIX w.
Para srebrnych lichtarzy, Wiedeń, XIX/XX w.
Dzbanek - kafetiera, Ludwik XVI, 1798 - 1818 r.
Kabaret na oliwę i ocet, Francja, 1780 r.
Srebrna łopatka do tortu w stylu biedermeier, lata 20/30 XIX w.
Srebrna łyżka do ponczu z drewnianą rękojeścią, Poznań, ok. 1830
Srebrne przedwojenne szczypce do cukru, Polska, III ćw. XIX w.
Papierośnica Art deco, Polska
Przedwojenna papierośnica ze złotym monogramem, Warszawa, lata 20/30 XX w.
Przedwojenna papierośnica, Krupski i Matulewicz, Warszawa
Przedwojenna papierośnica z ozdobnym oczkiem, Rosja
Powojenna papierośnica, Mennica Warszawska, Warszawa, poł. XX w.
Przedwojenna papierośnica, Warszawa, lata 30. XX w.
Przedwojenna papierośnica z Kolumną Zygmunta, Warszawa
Wizytownik z grawerunkiem roślinnym, Birmingam, Anglia, 1838 - 1839 r.
Srebrny cooler w stylu neobarokowym, pr. 800, Niemcy, XIX w.
Srebrne wiadro na lód, pr. 800, Włochy, XIX/XX w.
Srebrny kubeczek z grawerunkiem roślinnym, Kraków, Polska, lata 30-te XX w.
Srebrny kubeczek, Krupski i Matulewicz, Polska, lata 20/30-te XX w.
Srebrny kubeczek, Wiedeń, XIX/XX
Pucharek zaślubinowy, pr. 800, Północne Niemcy, XIX w.
Srebrny kubek z monetami, Prusy, XVIII w.
Srebrny kieliszek zaślubinowy, Polska, XVII w.