116
brooch
medallion
seal
俄罗斯
坦桑石
埃及
巴黎
德国
意大利
戒指
61
瑞士
电气石
石英
祖母绿
紫水晶
红宝石
结婚戒指
维也纳
绿柱石
耳环
13
英国
莫斯科
蓝宝石
蛋白石
117
金刚石
钯
钻石
铂
银
项链
黄玉
DESA Unicum
116
brooch
medallion
seal
俄罗斯
坦桑石
埃及
巴黎
德国
意大利
戒指
61
瑞士
电气石
石英
祖母绿
紫水晶
红宝石
结婚戒指
维也纳
绿柱石
耳环
13
英国
莫斯科
蓝宝石
蛋白石
117
金刚石
钯
钻石
铂
银
项链
黄玉
珠宝19-20 世纪珠宝艺术作品。
118
12/09/2022 19:00
1 328 000 - 1 864 000 PLN
Pierścionek z diamentami XX/XXI w.
Pierścionek z diamentami pocz. XXI w.
Pierścionek z diamentami 2 poł. XX w., Polska
Pierścionek z diamentami 2 poł. XX w.
Naszyjnik z diamentem pocz. XXI w.
Bransoleta z diamentem pocz. XXI w.
Naszyjnik z diamentami pocz. XXI w.
Kolczyki z diamentami pocz. XXI w., Polska
Obrączka 'eternity' pocz. XXI w.
Bransoleta tenisowa pocz. XXI w.
Sygnet z diamentami XX/XXI w., Francja
Kolczyki z diamentami XX/XXI w.
Bransoleta tenisowa XX/XXI w.
Pierścionek z szafirem i diamentami XX/XXI w., Francja
Pierścionek z szafirami i diamentami XX/XXI w., Francja
Pierścionek z szafirem i diamentami XX/XXI w.
Pierścionek z diamentami i szafirem pocz. XX w.
Naszyjnik z szafirem i diamentami pocz. XXI w.
Pierścionek z szafirami i diamentami XX/XXI w.
Pierścionek z szafirami i diamentami pocz. XXI w., Francja
Pierścionek z szafirem i diamentami okres międzywojenny, Polska
Bransoleta z szafirami i diamentami pocz. XXI w.
Naszyjnik z tanzanitem i diamentami pocz. XXI w.
Pierścionek z szafirem i diamentami pocz. XXI w., Polska
Naszyjnik z szafirami z kolekcji 'Camellia' pocz. XXI w., Pravins
Szkatułka neoklasycystyczna pocz. XX w., Fabergé, Moskwa
Pierścionek z diamentami koniec XX w.
Pierścionek z diamentem okres międzywojenny, Polska
Bransoleta z plecionką koniec XX w., Włochy
Wisior z diamentami pocz. XX w., Francja (?)
Kolczyki z diamentami XIX/XX w., Paryż
Brosza z motywem koniczyny 2 poł. XIX w., Rosja
Pierścionek ze szmaragdem i perłami pocz. XXI w., Włochy
Bransoleta ze szmaragdami pocz. XXI w., Polska
Pierścionek ze szmaragdem i diamentami XX/XXI w.
Kolczyki z diamentami i szmaragdami pocz. XXI w.
Kolczyki ze szmaragdami pocz. XXI w.
Pierścionek secesyjny z diamentami pocz. XX w., Francja
Kolczyki z diamentami XIX/XX w., Wiedeń
Pierścionek z diamentami pocz. XX w., Francja
Pierścionek z diamentem pocz. XXI w., Polska
Pierścionek z diamentem pocz. XXI w., Włochy
Pierścionek w typie art déco pocz. XXI w., Polska
Brosza art déco lata 20.-30. XX w.
Kolczyki z diamentami 2 poł. XX w., Polska
Pierścionek z cytrynem 2007, Wielka Brytania
Pierścionek ze złotym berylem pocz. XXI w., Wiedeń
Pierścionek z kwarcem dymnym 2 poł. XX w., Polska
Bransoleta koniec XX w., Włochy
Zawieszka z topazem i diamentami pocz. XXI w., Polska
Pierścionek z topazem i diamentami XX/XXI w.
Pierścionek z turmalinem i diamentami XX/XXI w.
Zawieszka z ametystem XX/XXI w.
Pierścień z ametystem 2 poł. XX w., Wiedeń
Pierścionek z ametystem i diamentami pocz. XXI w.
Pierścionek z diamentami XX/XXI w., Włochy
Kolczyki w formie kwiatów XX/XXI w.
Pierścionek z diamentami koniec XX w., Związek Radziecki
Pierścionek z diamentem 1 poł. XX w.
Naszyjnik z kolekcji 'Bang-Bang' pocz. XXI w., Akillis, Francja
Pierścionek z diamentami, rubinami i szafirami pocz. XXI w.
Bransoleta z rubinami i szafirami pocz. XX w., Rosja (?)
Pierścionek z kolorowymi kamieniami i diamentami XX/XXI w., Francja
Bransoleta około poł. XX w., Włochy
Brosza z motywem bukietu około poł. XX w.
Pierścionek z perłami i diamentami pocz. XXI w.
Pierścionek z perłą pocz. XXI w.
Kolczyki art déco lata 20.-30. XX w.
Pierścionek z perłą i diamentami pocz. XXI w., Polska
Kolczyki z perłami XX/XXI w.
Pierścionek z perłami 2 poł. XX w.
Naszyjnik z pereł XX/XXI w.
Pierścionek z perłą XX/XXI w.
Naszyjnik XX/XXI w., Rajola, Włochy
Naszyjnik z pereł XX/XXI w., Włochy
Naszyjnik z rubinami i diamentami XX/XXI w.
Pierścionek z rubinami i diamentami 2 poł. XX w.
Pierścionek z diamentami i rubinami pocz. XXI w.
Pierścionek w typie art déco pocz. XXI w.
Pierścionek art déco z rubinem i diamentami lata 20.-30. XX w.
Pierścionek z diamentami lata 20.-30. XX w.
Pierścionek z diamentem XX/XXI w.
Pierścionek trzyczęściowy pocz. XXI w., Polska
Obrączka z diamentami pocz. XXI w., Montblanc, Niemcy
Kolczyki z diamentami lata 30. XX w.
Brosza z emalią 2 poł. XIX w.
Brosza biedermeier 1 poł. XIX w.
Naszyjnik z diamentami i perłami koniec XIX w., Francja (?)
Wisior z diamentami 2 poł. XIX w., Paryż
Medalion z zegarkiem około poł. XIX w.
Broszo-wisior 2 poł. XIX w.
Brosza biedermeier 1 poł. XIX w., Rosja
Zawieszka z koralem i diamentami koniec XX w.
Pierścionek z koralem XX/XXI w.
Naszyjnik z korala XX/XXI w., Włochy
Pierścionek z koralem i diamentami 2 poł. XX w.
Pierścionek z koralem i turkusami 2 poł. XX w., Egipt
Pierścionek z opalem koniec XX w., Polska
Naszyjnik z różowego kwarcu 2 poł. XX w., Wiedeń (?)
Robert Allison, Brosza lata 50.-60. XX w.
Naszyjnik z onyksem i diamentami pocz. XXI w.
Kolczyki z onyksem i diamentami pocz. XXI w.
Kolczyki koniec XX w., Christ, Niemcy
Zegarek naręczny 1971, IWC Schaffhausen, Szwajcaria
Zegarek męski XX/XXI w., Baume & Mercier, Szwajcaria