140
brooch
collar
medallion
seal
usa
俄罗斯
匈牙利
坦桑石
奥地利
意大利
戒指
61
挪威
斯德哥尔摩
海蓝宝石
瑞典
瑞士
电气石
祖母绿
红宝石
结婚戒指
维也纳
耳环
蓝宝石
袖扣
133
金刚石
钻石
铂
银
项链
13
黄玉
DES ARTE
140
brooch
collar
medallion
seal
usa
俄罗斯
匈牙利
坦桑石
奥地利
意大利
戒指
61
挪威
斯德哥尔摩
海蓝宝石
瑞典
瑞士
电气石
祖母绿
红宝石
结婚戒指
维也纳
耳环
蓝宝石
袖扣
133
金刚石
钻石
铂
银
项链
13
黄玉
珠宝钟表拍卖会
140
07/09/2022 19:00
1 885 600 - 2 433 400 PLN
Pierścionek, l. 20.-30. XX w., art déco
Wisior z łańcuszkiem, II poł. XX w.
Pierścionek, pocz. XX w.
Brosza w formie owada, l. 50.-60. XX w.
Naszyjnik, I poł. XIX w., biedermeier
Kolczyki, Austria, Wiedeń, I poł. XIX w, biedermeier
Pierścionek, II poł. XX w.
Naszyjnik, poł. XX w.
Pierścionek, II poł. XX w.
Komplet biżuterii: naszyjnik, kolczyki, pierścionek, poł. XX w.
Naszyjnik, II poł. XX w.
Kolczyki, II poł. XX w.
Naszyjnik z motywem bratka, II poł. XX w.
Spinki do mankietów, I poł. XX w.
Brosza z motywem liści, Norwegia, poł. XX w.
Pierścionek, Włochy, II poł. XX w.
Spinki do mankietów, l. 50.-60. XX w.
Brosza w formie rajskiego ptaka, poł. XX w.
Pierścionek, pocz. XX w.
Bransoleta, II poł. XX w.
Pierścionek, II poł. XX w.
Kolczyki, l. 50.-60. XX w.
Pierścionek, II poł. XX w.
Kolczyki, II poł. XX w.
Pierścionek, II poł. XX w.
Brosza Royal Air Force, l. 30.-40. XX w.
Odznaczenie Polskiego Legionu Weteranów Amerykańskich, USA, l. 50. XX w.
Odznaka nagrodowa Związku Narodowego Polski w Stanach Zjednoczonych, USA, Chicago, I poł. XX w.
Brosza "Wolna Polska" z orłem w koronie, pocz. XX w.
Sygnet Korpusu Pomocniczego przy Stowarzyszeniu Weteranów Armii Polskiej w Ameryce, pocz. XX w.
Wisior w formie domu z otwieranymi drzwiami, II poł. XX w.
Kolczyki, II poł. XX w.
Spinki do mankietów, Szwecja, 1958 r.
Wisior w formie żółwia z ruchomymi elementami, I poł. XX w.
Pierścionek, pocz. XIX w., styl georgiański
Medalion, Węgry, l. 20. - 30. XX w., art déco
Zegarek naręczny OMEGA, Omega, Szwajcaria, l. 20. - 30. XX w., art déco
Wisior, Austria, Wiedeń, I poł. XIX w., biedermeier
Pierścionek, Austria (?), pocz. XX w.
Kolczyki, Francja, I poł. XIX w., biedermeier
Pierścionek, II poł. XX w.
Spinki do mankietów, Rosja, pocz. XX w.
Pierścionek, II poł. XX w.
Wisior z motywem wstążki z łańcuszkiem, pocz. XX w.
Pierścionek, pocz. XX w.
Naszyjnik, II poł. XX w.
Bransoleta, Szwecja, I poł. XX w.
Kolczyki, l. 30.-40. XX w., art déco
Pierścionek, l. 20. - 30. XX w., art déco
Kolczyki, II poł. XX w.
Pierścionek, II poł. XX w.
Brosza - kokarda, l. 20.-30. XX w., art déco
Kolczyki, I poł. XX w.
Pierścionek, Francja, I poł. XX w.
Bransoleta, II poł. XX w.
Pierścionek, II poł. XX w.
Pierścionek, II poł. XX w.
Pierścionek, II poł. XX w.
Brosza, XIX/XX w.
Pierścionek, II poł. XX w.
Wisior, II poł. XX w.
Pierścionek, poł. XX w.
Bransoleta, II poł. XX w.
Pierścionek, II poł. XX w.
Bransoleta, poł. XX w.
Naszyjnik, I poł. XX w.
Pierścionek, II poł. XX w.
Pierścionek, II poł. XX w.
Bransoleta, II poł. XX w.
Pierścionek, I poł. XX w.
Pierścionek, II poł. XX w.
Bransoleta, I poł. XX w.
Pierścionek, II poł. XX w.
Pierścionek, poł. XX w.
Naszyjnik w typie négligée, l. 30.-40. XX w., art déco
Pierścionek, II poł. XX w.
Pierścionek, poł. XX w.
Wisior z łańcuszkiem, pocz. XX w., styl edwardiański
Pierścionek z motywem kokardy, II poł. XX w., w typie stylu wiktoriańskiego
Brosza z motywem floralnym, pocz. XX w., styl edwardiański
Pierścionek, II poł. XX w., w typie art déco
Kolczyki, l. 20.-30. XX w., art déco
Pierścionek, II poł. XX w., w typie w typie Tiffany
Naszyjnik z motywem kokardy, II poł. XX w.
Pierścionek, I poł. XX w.
Naszyjnik, II poł. XX w.
Pierścionek, II poł. XX w.
Kolczyki, II poł. XX w.
Obrączka, poł. XX w.
Kolia, II poł. XX w.
Pierścionek, II poł. XX w.
Wisior w formie serca z łańcuszkiem, II poł. XX w.
Pierścionek, II poł. XX w.
Bransoleta, II poł. XX w.
Pierścionek, Piaget, Possession, XXI w.
Bransoleta, Karl Andersson, Szwecja, 1938 r.
Kolczyki, poł. XX w.
Pierścionek, l. 30.-40. XX w., art déco
Kolczyki, II poł. XX w.
Pierścionek, poł. XX w.
Kolczyki, Francja, pocz. XX w.
Pierścionek, II poł. XX w.
Naszyjnik, II poł. XX w.
Naszyjnik, II poł. XX w.
Pierścionek, l. 20.-30. XX w.
Kolczyki, l. 60.-70. XX w.
Pierścionek, II poł. XX w.
Naszyjnik z motywem pantery, II poł. XX w.
Obrączka, II poł. XX w.
Pierścionek, l. 60.-70. XX w.
Kolczyki z motywem kwiatów, XIX/XX w.
Pierścionek, II poł. XX w.
Broszo-wisior, I poł. XX w.