40
40
40
铅笔
Art In House
40
40
40
铅笔
体面地离开 - 许多艺术画廊慈善拍卖会
42
11/06/2018 20:30
favorite
慈善拍卖
NATALIA SIKORA, 2017, 60 x 65 cm, olej, płótno
CHRIS NIEDENTHAL, 2017, 50 x 60cm, olej, płótno
LESZEK BALCEROWICZ, 2017, 70 x 70cm, olej, płótno
PROF. JERZY BRALCZYK, 2017, 50 x 60cm, olej, płótno
SZYMON MAJEWSKI 2017, 50 x 60cm, olej, płótno
SZYMON MAJEWSKI, 2017, 60 x 80 cm, olej, płótno
JOANNA RADZIWIŁŁ, 2017, 70 x 70cm, olej, płótno
ANDRZEJ PĄGOWSKI, 2018, 70 x 90 cm, olej, płótno
KRZYSZTOF PASTOR, 2018, 70 x 70cm, olej, płótno
KRZYSZTOF ZANUSSI, 2018, 70 x 90 cm, olej, płótno
PROF. MARIAN ZEMBALA, 2018, 70 x 90cm, olej, płótno
PIOTR CYRWUS, 2017, 50 x 60 cm, olej, płótno
PAWEŁ CIOŁKOSZ, 2017, 50 x 60 cm, olej, płótno
LIDIA POPIEL, 2017, 60 x 80 cm, olej, płótno
CEZARY ŻAK, 2017, 50 x 60 cm, olej, płótno
CZESŁAW MOZIL, 2017, 50 x 60 cm, olej, płótno
GRAŻYNA WOLSZCZAK, 2017, 50 x 60 cm, olej, płótno
CEZARY HARASIMOWICZ, 2018, 60 x 65 cm, olej, płótno
PROF. ADAM MYJAK, 2018, 50 x 60 cm, olej, płótno
ALEKSANDRA KONIECZNA, 2017, 60 x 65 cm, olej, płótno
GRZEGORZ TURNAU, 2017, 65 x 80 cm, olej, płótno
JAN FRYCZ, 2017, 75 x 90 cm, olej, płótno
JOANNA DARK, 2017, 60 x 65cm, olej, płótno
JUREK OWSIAK, 2017, 60 x 65 cm, olej, płótno
KS. ANDRZEJ LUTER, 2018, 60 x 80cm, olej, płótno
EWA EWART, 2018, 70 x 90 cm, olej, płótno
LESZEK MOŻDŻER, 2017, 60 x 80 cm, olej, płótno
MIKOŁAJ TRZASKA, 2017, 60 x 70cm, olej, płótno
KRÓL LEAR, 2017, 70 x 80cm, olej, płótno
MICHAŁ SZPAK, 2018, 60 x 70 cm, olej, płótno
MUMIO, JADWIGA BASIŃSKA, 2017, 60 x 80 cm, olej, płótno
MUMIO, DARIUSZ BASIŃSKI, 2018, 60 x 80 cm, olej, płótno
MUMIO, TOMASZ DROZDEK, 2018, 60 x 80cm, olej, płótno
MUMIO, JACEK BORUSIŃSKI, 2018, 60 x 80 cm, olej, płótno
WOJCIECH PSZONIAK, 2018, 70 x 70 cm, olej, płótno
MICHALINA ŁABACZ, 2018, 60 x 65 cm, olej, płótno
TOMASZ CIACHOROWSKI, 2017, 60 x 70cm, olej, płótno
KRZYSZTOF MATERNA, 2017, 60 x 70 cm, olej, płótno
PROF. JERZY I MACIEJ STUHR, 2018, 180 x 120 cm, olej, płótno
ANDRZEJ SEWERYN, 2018, 60 x 70 cm, olej, płótno
ARTUR ANDRUS, 2018, 14,5 x 21 cm, ołówek, papier
JACEK DEHNEL, 2018, 14,5 x 21 cm, ołówek, papier