Suszek Books poleca
Sienkiewicz
Wyspiański
Literatura polska
47
Literatura obca
Książki dla dzieci i młodzieży
Przewodniki, mapy, literatura podróżnicza
Historia
36
Sztuka i rzemiosło
Filozofia
Religia
36
Święte obrazki
44
Przedwojenne fotografie
61
usa
利沃夫
卢布林
圣彼得堡
巴黎
波兹南
波士顿
维尔纽斯
罗兹
Suszek Books
Suszek Books poleca
Sienkiewicz
Wyspiański
Literatura polska
47
Literatura obca
Historia
36
Sztuka i rzemiosło
Filozofia
Religia
36
Święte obrazki
44
Przedwojenne fotografie
61
usa
利沃夫
卢布林
圣彼得堡
巴黎
波兹南
波士顿
维尔纽斯
罗兹
苏塞克书店古籍书店第 13 次拍卖会
Suszek Books poleca
Suszek Books poleca
Suszek Books poleca
Sienkiewicz
Wyspiański
Literatura polska
47
Literatura obca
Historia
36
Sztuka i rzemiosło
Filozofia
Religia
36
Święte obrazki
44
Przedwojenne fotografie
61
[Wilno 1841] Bobrowski Florian, Lexicon Latino - Polonicum. Słownik Łacińsko - druk. Józef Zawadzki - Efektowna oprawa! [Półskórek]
Kordecki Augustyn, Nova Gigantomachia [Pamiętnik oblężenia Częstochowy] [faksymile, skórzana oprawa]
Jachimecki Zdzisław, Ryszard Wagner [Oprawa luksusowa z epoki]
Karski Jan, Story of a secret state [I wydanie]
Lipiński Augustyn, Kazanie na uroczystych exekwiach za mieśmiertelney pamięci Stanisława Małachowskiego prezesa senatu y pierwszego woiewodę Xięstwa Warszawskiego, w kościele katedralnym krakowskim
Kitowicz Jędrzej, Opis obyczajów i zwyczajów za panowania Augusta III t. 1-2 [II wydanie]
Kołaczkowski Klemens, Wspomnienia jenerała Klemensa Kołaczkowskiego t. I-V - współoprawne [komplet]
Kraszewski J. I. Anafielas. Pieśni z podań Litwy. Pieśń trzecia i ostatnia (z ryciną na stali) [wydanie I]
Kropiński Ludwik, Rozmaite pisma byłego jenerała Wojsk Polskich i wielu towarzystw uczonych członka [1844] [oprawa skórzana]
[Wilno 1823] Chodani Jan Kanty, Nauka chrześciiańskiey katolickiey religii we trzech częściach [Półskórek z epoki]
Kortowicz E. S., Oczyściciel mowy polskiej czyli słownik obcosłów składający się z blisko 10000 tysięcy wyrazów [1891][półskórek J. Budnik]
Oliphant Wawrzyniec, Poselstwo Lorda Elgin do Chin i Japonii w latach 1857, 58, 59
[Wilno] Przybyszewski Stanisław, Na rozstaju: powieść [cykl Homo sapiens]
Przyjaciel Ludu Tygodnik potrzebnych i pożytecznych wiadomości 1845 [Sambor]
Rejestr do powszechnego prawa krajowego dla państw pruskich [półskórek z epoki]
[Dedykacja] Rostworowski Karol Hubert Czerwony Marsz 1936 [ex libris Tadeusza Kudlińskiego]
[Księstwo Warszawskie] Stawiarski Ignacy Franciszek, Deputowanego na seym z gminy 5-tey Miasta Warszawy; Myśli nad aktem konfederacyijeneralney dnia 28 Czerwca 1812
Stekert Aleksander. Przydomki polskie, litewskie i rusińskie [Oprawa współczesna Jerzego Budnika]
Przezdziecki Aleksander, Rastawiecki Edward. Wzory sztuki średniowiecznej i z epoki Odrodzenia po koniec wieku XVIII w dawnej Polsce
Sienkiewicz Henryk, Na polu chwały [I wydanie][ilustracje Stanisława Sawiczewskiego]
Sienkiewicz Henryk, Legiony [I wydanie]