Art / Collecting
polish comics 1945-1989
45
Literatura XIX-XXw.
44
Dla dzieci
Gospodarstwo domowe
Starodruki
Historia
35
Wojsko / Harcerstwo / Militaria
III Rzesza - literatura propagandowa
Posnaniana
Regionalia / lit. podróżnicz / przewodniki
Widoki i plany miast
Religia
Grafika
32
Papiery wartościowe
Bibliofilskie bibeloty
Ekslibrisy
52
Pocztówki
60
Telegramy patriotyczne
Dokumenty życia społecznego
ESPERANTO
Varia
27
BETA
Human
Book
linocut
利昂
卡托维兹
墨
木刻版画
水粉画
沃维奇
波兹南
涅博鲁夫
维尔纽斯
Antykwariat Poznań
Art / Collecting
polish comics 1945-1989
45
Literatura XIX-XXw.
44
Dla dzieci
Gospodarstwo domowe
Starodruki
Historia
35
Posnaniana
Widoki i plany miast
Religia
Grafika
32
Papiery wartościowe
Bibliofilskie bibeloty
Ekslibrisy
52
Pocztówki
60
Telegramy patriotyczne
Dokumenty życia społecznego
ESPERANTO
Varia
27
BETA
info
Human
Book
linocut
利昂
卡托维兹
墨
木刻版画
水粉画
沃维奇
波兹南
涅博鲁夫
维尔纽斯
第八届波兹南巴托什科古董店奇珍拍卖会
Grafika
Grafika
Art / Collecting
polish comics 1945-1989
45
Literatura XIX-XXw.
44
Dla dzieci
Gospodarstwo domowe
Starodruki
Historia
35
Posnaniana
Widoki i plany miast
Religia
Grafika
32
Papiery wartościowe
Bibliofilskie bibeloty
Ekslibrisy
52
Pocztówki
60
Telegramy patriotyczne
Dokumenty życia społecznego
ESPERANTO
Varia
Payne's Royal Dresden Gallery, volume 2, k. tablic 66
GOŁĘBNIAK Antoni - [drzeworyt] Nasze dzieje Millenium Poloniae, rozmiar 16 x 16,5cm, passe-partout 24 x 34cm
GOŁĘBNIAK Antoni - [drzeworyt] Nie było im miejsca w gospodzie, 10 x 15cm
STELLER Paweł - [drzeworyt] Owieczka na wypasie, 1954r.
GOŁĘBNIAK Antoni - [drzeworyt] forma kartki świątecznej, sygnowany
WYCZÓŁKOWSKI Leon - Chrystus Wawelski, [fotolitografia], 26,5 x 47,5cm
KOPCZYŃSKI Bronisław - [LITOGRAFIA] Dawna Warszawa "Sień pod "okrętem", 31,5 x 47cm
LAM Władysław - [DRZEWORYT] Don Kichot, sygnowany, oprawa
FEDOROWICZ Jacek - [tusz / papier] SOLARIUM, sygnowana
Jan WAŁACH - św. Barbara, [DRZEWORYT], 13 x 18cm, sygnowany
JAKIMOWICZ Roman - Ostra Brama w Wilnie, [drzeworyt], 14 x 20cm
ZĄBEK Bogdan - Kucyki, [linoryt], 7,5 x 6,5cm, sygnowany, 1979r.
ZĄBEK Bogdan - "Koniki", [linoryt], 8 x 8,5cm, sygnowany, 1987r.
ZĄBEK Bogdan - Pawie, [linoryt], 7 x 6,5cm, sygnowany, 1979r.
GOŁĘBNIAK Antoni - Exlibris Medicalibus Ludovici, [drzeworyt], 10 x 13cm, 1975r.
LIGOŃ Stanisław - Matka Boska z Dzieciątkiem, [akwarela/gwasz], osobista dedykacja autora dla małżonków z okazji srebrnych godów, Katowice 1951r.
RACZYŃSKI Stanisław - "Barbakan", [drzeworyt] sygnowany pod kompozycją, 19,5 x 14,5cm
RACZYŃSKI Stanisław - "Wawel, Kurza Stopka", [drzeworyt] sygnowany pod kompozycją, 13,5 x 17cm
RACZYŃSKI Stanisław - "Collegium Maius", [drzeworyt], sygnowany pod kompozycją, 15 x 17cm
ŁUCZAK Stanisław - Chłopczyk, [drzeworyt], sygnowany pod kompozycją, 27,5 x 36cm, 1947r.
KAJA Zbigniew - "Budowa nowego Poznania", [drzeworyt], sygnowany, 21,5 x 17cm, 1953r.
KAJA Zbigniew - "Odbudowa Starego Poznania", [drzeworyt], sygnowany pod kompozycją, 16,5 x 11cm, 1955r.
KĘPKA Marian - [linoryt] Łowicz, Kościół OO. Pjarów, 19 x 14cm
KĘPKA Marian - [linoryt] Nieborów - Pałac, 26 x 19,5cm
KĘPKA Marian - [linoryt] Arkadia, 15,5 x 14cm
KĘPKA Marian - [linoryt] Łowicz - Muzeum, skansen, 21 x 15cm
KĘPKA Marian - [linoryt] Arkadia, 20 x 16cm
KĘPKA Marian - [linoryt] Łowicz - Baszta gen. Klickiego, 18,5 x 26,5cm
KAWECKI Włodzimierz - [drzeworyt] Głowa Chrystusa, 27 x 37,5cm
GABRYELEWICZ W. - Kościół Kolegiacki w Środzie, 22,5 x 33,5cm, Poznań 1933r.
BUŁHAK Jan - Matka Boska Ostrobramska, 1927r., fotografia sygnowana Jan Bułhak Wilno [suchy tłok]
[HERALDYKA XVIIIw.] Cztery grafiki (akwarela kolor) z herbami: Leyser, Windeck, Ingenrahe i de la Barre