时域 1 | 17 十月 | 10:00
Sztuka, rzemiosło, kolekcjonerstwo
123
Wydawnictwa ilustrowane i artystyczne
59
Książki XIX-wieczne
20
Książki XX-wieczne
39
Wydawnictwa bibliofilskie obce
Nowa sztuka, nowa literatura
49
Varia
48
Papalia
Puszki
Fotografie
25
Druki ulotne i urzędowe
Znaczki kwestarskie, okolicznościowe i inne
95
Plakietki okienne, cegiełki
64
Józef Piłsudski
TSL, PMS, NKN
Pozostałe
33
Plakaty
161
Kartografia
20
Mapy
Widoki i plany miast
Stare druki
28
时域 2 | 18 十月 | 10:00
Czasopisma
67
Księgoznawstwo
Literatura piękna, językoznawstwo
293
Historia, wojskowość, pamiętniki i wspomnienia
170
Łowiectwo, leśnictwo, przyroda
Regionalia, podróże
90
Pozostałe wydawnictwa
60
Antykwariat RARA AVIS
时域 1
, 17 十月 10:00
721
123
59
Książki XIX-wieczne
20
Książki XX-wieczne
39
Nowa sztuka, nowa literatura
49
Varia
48
Papalia
Puszki
Fotografie
25
Druki ulotne i urzędowe
95
Plakietki okienne, cegiełki
64
Józef Piłsudski
TSL, PMS, NKN
Pozostałe
33
Plakaty
161
Kartografia
20
Mapy
Widoki i plany miast
Stare druki
28
时域 2
, 18 十月 10:00
721
Czasopisma
67
Księgoznawstwo
293
170
Regionalia, podróże
90
Pozostałe wydawnictwa
60
第 130 届古董拍卖会(10 月 17 - 18 日)
Fotografie
时域 1
Fotografie
123
59
Nowa sztuka, nowa literatura
49
Varia
48
Fotografie
25
Druki ulotne i urzędowe
95
Plakietki okienne, cegiełki
64
Plakaty
161
Kartografia
20
Stare druki
28
[ETNOGRAFIA - wystawa Polskiego Towarzystwa Ludoznawczego w Cieszynie]. [VIII-IX 1903]. Zestaw 3 fotografii form
[ETNOGRAFIA - wystawa Przemysłu Ludowego Grzegorza Zabawskiego]. [l. 20./30. XX w.]. Fotografia pocztówkowa form. 8
[GÓRY - Tatry - Morskie Oko - fotografia widokowa]. [nie przed 1876]. Fotografia form. 5,5x9,5 cm na oryg
[GÓRY - Pieniny - Trzy Korony - fotografia widokowa]. [nie przed 1876]. Fotografia form. 5,5x9,3 cm na oryg
[GÓRY - Góry Świętokrzyskie - Łysogóry - Puszcza Jodłowa - fotografia widokowa]. [l. 70. XX w.]. Fotografia form. 15
HERMANOWICZ Henryk - [Pompeje - "Cień na murze"]. [1957?]. Fotografia form. 13,7x8,8 cm
HERMANOWICZ Henryk - [Siena - "Osiołek"]. [1957?]. Fotografia form. 8,5x13,7 cm
[KRAKOWSKA Miejska Kolej Elektryczna - dyrekcja i zaproszeni goście - fotografia sytuacyjna]. [nie przed 1928]
[KRAKÓW - w obiektywie Stanisława Kolowcy - fotografie widokowe i sytuacyjne]. [l. 40. XX w.]. Album zaw
[MAJDANIEC Helena - fotografia portretowa]. [1963]. Fotografia form. 14,2x10,4 cm, autorstwa Zofii Nasierowskiej
[MALCZEWSKI Jacek - reprodukcja fotograficzna obrazu "Rusałki"]. [po 1902]. Fotografia form. 14,2x25
[MATEJKO Jan - fotografia portretowa]. [l. 80. XIX w.//l. 10.? XX w.]. Fotografia form. 8,8x5,1 cm na oryg
[MICKIEWICZ Adam - fotografia portretowa]. [l. 60. XIX w.?/l. 10.? XX w.]. Fotografia form. 8,7x5,1 cm na oryg
[RADZIWIŁŁOWIE z Balic - ślub córki Hieronima Radziwiłła i śp. arcyks
[RADZIWIŁŁOWIE z Balic - książe Hieronim Radziwiłł z córką - fotografia sytuacyjna]. [l. 30. XX w.]. Fotografia form
[RADZIWIŁŁOWIE - ślub siostrzenicy Dominika Radziwiłła Anki z hrabią de Maillé w Paryżu - fotografie sytuacyjne]. [1928
[SARI Ada - fotografia portretowa]. [1916]. Fotografia form. 14,2x8,5 cm, nieznanego autorstwa
[SIENKIEWICZ Henryk pozuje przy biurku - fotografia sytuacyjna]. [nie przed 1905/l. 20./30. XX w,]
[TEODOROWICZ Józef Teofil, arcybiskup - fotografia portretowa]. [nie przed 1935, nie po 1938]. Fotografia form. 16,6x11
[WAŁĘSA Lech - przemawiający - fotografie sytuacyjne]. l. 80. XX w. Zestaw 3 fotografii form. 23,5x14,2 cm, 23,5x14 cm
[WOJSKO Polskie - fotografia portretowa niezidentyfikowanego kawalerzysty]. [l. 20. XX w.]. Fotografia form. 13,8x8
[WOJSKO Polskie - Szkoła Podoficerska 29. Pułku Strzelców Kaniowskich - fotografia zbiorowa]. [po 1935]
[WOJSKO Polskie - 8 kompania 65. Pułku Piechoty w Grudziądzu - fotografia zbiorowa]. [22 VI 1936]. Fotografia form. 17
[WOJSKO Polskie - Szkoła Podoficerska Pułku Radiotelegraficznego, rocznik 1915 - fotografia zbiorowa]. [15 I 1938]
[WOJSKO Polskie - żołnierze Ludowego Wojska Polskiego w Chodeczy - fotografie sytyacyjne]. [1945]