Starodruki i cymelia
Czasopisma i kalendarze
92
Varia i druki
57
Druki emigracyjne i polonika XIX i XX w.
Literatura dziecięca i młodzieżowa,przygodowa, sensacyjna XIX i XX w.
Poezja i dramat XIX i XX w.
75
Sztuka i grafika
46
Druki zwarte XIX i XX w.
160
Druki bibliofilskie.Oprawy.Książki ilustrowane
36
Judaika i problematyka żydowska
Prawo.Medycyna.Nauki społeczne.Polityka
Krajoznawstwo.Podróże.Regionalia
45
Mapy i atlasy
Łowiectwo.Pszczelarstwo.Nauki przyrodnicze. Gospodarstwo domowe.Kulinaria.Sport
Pocztówki i fotografie
Muzykalia
Antykwariat Tom
Starodruki i cymelia
Czasopisma i kalendarze
92
Varia i druki
57
Poezja i dramat XIX i XX w.
75
Sztuka i grafika
46
Druki zwarte XIX i XX w.
160
36
45
Mapy i atlasy
Pocztówki i fotografie
Muzykalia
古董拍卖
Muzykalia
Muzykalia
Starodruki i cymelia
Czasopisma i kalendarze
92
Varia i druki
57
Poezja i dramat XIX i XX w.
75
Sztuka i grafika
46
Druki zwarte XIX i XX w.
160
36
45
Mapy i atlasy
Pocztówki i fotografie
Muzykalia
CHOJECKI L. Pieśni żołnierskie na fortepian lub do śpiewu. Ułożył [...]. Wydanie nowe, powiększone. Muzyka
KOLĘDY. London 1940. Wyd. M. I. Kolin (Publishers) LTD. Printed by the Riverside Press. Edinburgh
KWIECIŃSKI TADEUSZ. Polskie melodie ludowe w tańcu i pieśni. Dziś są Niny imieniny! Swing Polka
LUBOMIRSKI KONSTANTY Książę. Oberek na fortepian przez [...]. Słowa W. Rapackiego. W-wa 1901. Warszawskie Tow
LUBOMIRSKI KONSTANTY. Oberek na fortepian. Przez [...]. W-wa 1901. Warszawskie Akc
LUTOSŁAWSKI WITOLD. 2 Etiudy na fortepian. Kraków 1946. Polskie Wydawnictwo Muzyczne. Sygn. P. W. M. 62
LUTOSŁAWSKI WITOLD. Polskie melodie ludowe na fortepian. 12 łatwych utworów. Drugie wydanie. Kraków 1949
MALEČKA JÓZEF. Krowoderka. Polka a la Krakowia przez [...] kapelmistrza 20. p. piech. Na fortepian
NOSKOWSKI ZYGMUNT. Odgłosy pamiątkowe. Fantazja Polska. Opracował na fortepian Feliks Konopasek. W-wa 1920
„O Karolu” - cesarzu. Pieśń 30 pułku „lwowskich dzieci”. Na nutę : „Karol. Karol, coś narobił och joj joj
OSMAŃSKI WOJCIECH. Dumanie lirnika pour piano a deux mains. Op. 194. Varsovie - Kijów Leon Idzikowski. Sygn
OSMAŃSKI WOJCIECH. Pożegnanie rodzinnej gleby. Melodie swojskie ułożył na fortepian [...]. Op. 240
OSMAŃSKI WOJCIECH. Wycieczka cyklistów. Mazur. Warszawa Gebethner i Wolff - Kraków G. Gebethner i Spółka
PRZYBYLSKI FR. Krakowiak. Opracował [...]. Chicago 1921. Wyd. W. H. Sajewski. Format 22/30 cm. s. 4. Brosz
ŻUKOWSKI O. M. Pierwsza Brygada. Wieniec pieśni legjonowych w układzie na 3 głosy równe męskie i żeńskie