Paintings and graphics
594
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
410
Ex libris - small-graphics
Engravings
71
Art-ceramics
321
Chinaware / Porcelain
287
Glass-objects
192
Antique
288
Sculptures, statuettes, plaques
121
Watches
103
Cameras, film, accesories
Flea Market
676
Design - fashion
61
Toys, board-games
88
Frames
Vintage wines, drinks
55
Paraphilately
72
Document Stamps
39
Documents
210
Historical documents, manuscripts
106
Autographs
126
Photo
614
Advertisement
232
Match Label
Phone cards
Music, Musical notes, Instruments
Printed Materials
360
Posters
96
Books: Travelling, Local History
156
Books: Sports, Chess, Alpinism
Books: Law
Books: History
138
Books: Military
53
Books: Architecture, Art
256
Books: Gastronomy and Gardening
51
Books: Hunting
Books: Natural sciences, Medicine
Books: Social sciences
20
Books: Technics
23
Books: Judaica
Books: Religion
52
Books: Other languages
Books: Minibooks
Books: Tales
27
Books: Other rarities
355
Judaica
27
Scout
27
Ships Balaton
23
Military
222
Maps
117
Jewellery and precious metal items
291
匈牙利
布达佩斯
拉文纳
瑞典
迈森
Darabanth
Paintings and graphics
594
410
Ex libris - small-graphics
Engravings
71
Art-ceramics
321
Chinaware / Porcelain
287
Glass-objects
192
Antique
288
121
Watches
103
Cameras, film, accesories
Flea Market
676
Design - fashion
61
Toys, board-games
88
Frames
Vintage wines, drinks
55
Paraphilately
72
Document Stamps
39
Documents
210
106
Autographs
126
Photo
614
Advertisement
232
Match Label
Phone cards
Printed Materials
360
Posters
96
156
Books: Law
Books: History
138
Books: Military
53
Books: Architecture, Art
256
51
Books: Hunting
Books: Social sciences
20
Books: Technics
23
Books: Judaica
Books: Religion
52
Books: Other languages
Books: Minibooks
Books: Tales
27
Books: Other rarities
355
Judaica
27
Scout
27
Ships Balaton
23
Military
222
Maps
117
291
匈牙利
布达佩斯
拉文纳
瑞典
迈森
433.达拉班特艺术品拍卖会
Art-ceramics
Art-ceramics
Paintings and graphics
594
410
Ex libris - small-graphics
Engravings
71
Art-ceramics
321
Chinaware / Porcelain
287
Glass-objects
192
Antique
288
121
Watches
103
Cameras, film, accesories
Flea Market
676
Design - fashion
61
Toys, board-games
88
Frames
Vintage wines, drinks
55
Paraphilately
72
Document Stamps
39
Documents
210
106
Autographs
126
Photo
614
Advertisement
232
Match Label
Phone cards
Printed Materials
360
Posters
96
156
Books: Law
Books: History
138
Books: Military
53
Books: Architecture, Art
256
51
Books: Hunting
Books: Social sciences
20
Books: Technics
23
Books: Judaica
Books: Religion
52
Books: Other languages
Books: Minibooks
Books: Tales
27
Books: Other rarities
355
Judaica
27
Scout
27
Ships Balaton
23
Military
222
Maps
117
291
Gorka Lívia (1925-2011): Váza. Kézzel korongozott, jelzett, alján kis lepattanások, m: 24 cm
Női fejes kerámia tál, jelzett, hibátlan, d: 34 cm
Simon József: Samottos kerámia falikép, hibátlan, jelzett, 32x24 cm
Walter Bartoli ( - ): Ravenna. Kerámia falikép. Jelzett, Hibátlan, 34x26cm
Gorka Lívia (1925-2011): Tálka, jelzett, hibátlan, 21x12 cm
Bán Károly: Retró kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
Bán Károly: Retró váza, jelzett, hibátlan, m: 18,5 cm
Bán Károly: Retró tál, jelzett, hibátlan, d: 15 cm
Bod Éva: Nagy méretű kerámia váza. Jelzett, hibátlan. 43 cm
Bod Éva: Retró, kék váza, minimális hajszálrepedéssel, jelzett, m: 22 cm
Bártfay Judit: Rákos tál. Színes mázakkal festett kerámia, jelzett, hibátlan. d: 21cm
Borsódi Ágnes: Retró kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
Bella Sári: Retró kerámia tál. Hibátlan, d: 17,5 cm
Barth Lídia: Menyecske. Kerámia falikép, jelzett, hibátlan, 21x10cm
Bella Sári: Retró füles váza, kerámia, jelzett, hibátlan, m: 19 cm
Czékmány Vera: Bohóc. Kerámia falplasztika, jelzett, lepattanással, 21x14 cm
Fórizsné Sárai Erzsébet: Díszváza. Mázas kerámia. Hibátlan. 27,5 cm
Fürtös György: Lovagok. Falplasztika, pirogránit, jelzés nélkül, hibátlan 17x22,5 cm
Farkas Ildikó: Kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 9cm
Gál Béla: Nyuszis tálka, kerámia, hibátlan, jelzett m: 13 cm
Györgyey Zsuzsa: Retró gyümölcsös tányér. Jelkzés nélkül, hibátlan, d: 19,5 cm
Györgyey Zsuzsa: Bohócos falitál, jelzés nélkül, hibátlan, 18x18 cm
Györgyei Zsuzsa: Retró kerámia tál, jelzés nélkül, hibátlan, d: 29 cm
Illés Sándor: Retró váza, jelzett, hibátlan, m: 40 cm
Kornfeld János: Ikebana, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, h: 33,5 cm
Kornfeld János: Füles váza, mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, m: 22 cm
Kerezsi Gyöngyi retró kerámia váza, hibátlan, jelzett, m: 15,5 cm
Kerezsi Gyöngyi (1943- ): Ikebana váza, mázas kerámia, jelzett, 25,5x17,5x7 cm
Kerezsi Gyöngyi: Retró váza, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
K. Kende Judit gyertyatartó, hibátlan, jelzett, m: 12 cm
Király Gábor: Retró kerámia tál, jelzett, hibátlan.
Király Gábor kerámia tál, jelzett, hibátlan, d: 20 cm
Király Károly: Váza, jelzett, kopásokkal, mázrepedésekkel, m: 29,5 cm
Luria Vilma: Madárváza, kerámia, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
Luria Vilma: Retró vázácska, jelzés nélkül, hibátlan, m: 12 cm
Lammel Ilona: Retró kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
Lux Alice: Retró váza, kerámia, hibátlan, m: 20 cm
Lux Alice kerámia tál, jelzett, hibátlan, d:29 cm
Lőrincz Győző: Sárkányölő Szent György. Fali kerámia, jelzett, hibátlan, 30,5x24 cm
Majoros János: Retro kerámia váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
Mihály Béla: Retró váza, színes mázakkal festett kerámia, jelzett, hibátlan, m: 20,5cm
Mihály Béla: Ikebana. Jelzett, hibátlan, d: 19 cm
Mihály Béla: Ikebana. Jelzett, hibátlan, d: 17 cm
Nagy Gabriella: Retró váza, kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, m: 27 cm
Péter Mária kerámia tál, jelzett, hibátlan, d: 20 cm
Szabó Kinga: Szarvasos kerámia tál, jelzett, hibátlan, d: 31 cm
Szombathy Zsuzsa kerámia váza kézzel festett, jelzett mázrepedésekkel, m: 16 cm
Szombath Zsuzsa: Retró tál. Jelzett, hibátlan, d: 20 cm
Szombathy Zsuzsa: Retró kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
Szombathy Zsuzsa: Retró kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
Szemlér Magda: Retró tál, szignó töredékkel jelzett, hibátlan, d: 22,5 cm
B. Várdeák Ildikó (1929-2013): Tál, mázas kerámia , jelzés nélkül,, hibátlan, d: 22,5 cm
B. Várdeák Ildikó (1929-2013): Rákos tál, mázas kerámia , jelzett,, hibátlan, d: 19,5 cm
Várdeák Ildikó: Retró kerámia tál, jelzett, hibátlan, d: 23 cm
Jelzés nélkül: Retró váza, hibátlan, m: 27,5 cm
Olvashatatlan jelzéssel: Kerámia gyertyatartó, hibátlan, m: 14,5 cm
Olvashatatlan jelzéssel: Retró kerámia tál, hibátlan, d: 29 cm
Retró kerámia tál, jelzett, hibátlan, d: 28,5 cm
Szendrői jelzéssel: Türkizes tál, kerámia, hibátlan, d: 29 cm
Retró kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
Német retró füles váza, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm
Gorka Géza iparművészeti kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
Gorka Géza iparművészeti kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
Retró kerámia falitál, hibátlan, d: 24 cm
Erdélyi István: Retró váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 30 cm
Német retró fajansz váza, jelzett, alján kis lepattanás, m: 23,5 cm
Tófej retró mázas kerámia váza, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 30 cm
Tófej retró mázas kerámia váza, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 31,5 cm
Jelzés nélkül: Retró kerámia tál, hibátlan, d: 21,5 cm
Kerámia Iparművész KSz. retró halas váza, jelzett, kopásokkal, m: 19 cm
VEB német retró kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 28 cm
Német retró kakasos tál, etikettel jelzett, hibátlan, d: 23 cm
Várdeák Ildikó: Retró kerámia tál, jelzés nélkül, hibátlan, d: 21 cm
Jelzés nélkül: Retró kerámia tál, kis kopással, d: 19 cm
Jelzés nélkül: Retró kerámia tál, hibátlan, d: 22,5 cm
Jelzés nélkül: Retró kerámia tál, hajszálrepedésekkel, d: 23 cm
Jelzés nélkül: Retró kerámia tál, hibátlan, d: 23 cm
Jelzés nélkül: Retró kerámia tál, hibátlan, d: 20 cm
K jelzéssel: Retró kerámia tál, hibátlan, d: 19,5 cm
Jelzés nélkül: Madár figura csengettyűvel, kis kopásokkal, m: 26,5 cm
Ritka Tófej kerámia váza, jelzés nélkül, m: 26 cm
Magyar retró váza, jelzés nélkül, mázlepattanások, m: 29 cm
Német retró váza, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
Jelzés nélkül: Retró kerámia tál, hibátlan, d: 27 cm
Jelzés nélküli retro kerámia tál. Kézzel festett, mázas, samottos kerámia d: 15 cm Sérült
Retró kerámia tál, jelzés nélkül, hibátlan, d: 20,5 cm
Ü Keramik német figurális tányér, jelzett, hibátlan, d: 22 cm
Karsai Judit: Retró kerámia tál, jelzés nélkül, hibátlan, d: 20,5 cm
VV jelzéssel: Retró kerámia tál, hibátlan, d: 22 cm
Retró kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 30,5 cm
Jelzés nélkül, retró kerámia kaspó, hibátlan, d: 20 cm
Space Age kerámia gyertyatartó, jelzett, hibátlan, m: 10 cm