Paintings and graphics
594
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
410
Ex libris - small-graphics
Engravings
71
Art-ceramics
321
Chinaware / Porcelain
287
Glass-objects
192
Antique
288
Sculptures, statuettes, plaques
121
Watches
103
Cameras, film, accesories
Flea Market
676
Design - fashion
61
Toys, board-games
88
Frames
Vintage wines, drinks
55
Paraphilately
72
Document Stamps
39
Documents
210
Historical documents, manuscripts
106
Autographs
126
Photo
614
Advertisement
232
Match Label
Phone cards
Music, Musical notes, Instruments
Printed Materials
360
Posters
96
Books: Travelling, Local History
156
Books: Sports, Chess, Alpinism
Books: Law
Books: History
138
Books: Military
53
Books: Architecture, Art
256
Books: Gastronomy and Gardening
51
Books: Hunting
Books: Natural sciences, Medicine
Books: Social sciences
20
Books: Technics
23
Books: Judaica
Books: Religion
52
Books: Other languages
Books: Minibooks
Books: Tales
27
Books: Other rarities
355
Judaica
27
Scout
27
Ships Balaton
23
Military
222
Maps
117
Jewellery and precious metal items
291
巴黎
Darabanth
Paintings and graphics
594
410
Ex libris - small-graphics
Engravings
71
Art-ceramics
321
Chinaware / Porcelain
287
Glass-objects
192
Antique
288
121
Watches
103
Cameras, film, accesories
Flea Market
676
Design - fashion
61
Toys, board-games
88
Frames
Vintage wines, drinks
55
Paraphilately
72
Document Stamps
39
Documents
210
106
Autographs
126
Photo
614
Advertisement
232
Match Label
Phone cards
Printed Materials
360
Posters
96
156
Books: Law
Books: History
138
Books: Military
53
Books: Architecture, Art
256
51
Books: Hunting
Books: Social sciences
20
Books: Technics
23
Books: Judaica
Books: Religion
52
Books: Other languages
Books: Minibooks
Books: Tales
27
Books: Other rarities
355
Judaica
27
Scout
27
Ships Balaton
23
Military
222
Maps
117
291
巴黎
433.达拉班特艺术品拍卖会
Paintings and graphics
594
410
Ex libris - small-graphics
Engravings
71
Art-ceramics
321
Chinaware / Porcelain
287
Glass-objects
192
Antique
288
121
Watches
103
Cameras, film, accesories
Flea Market
676
Design - fashion
61
Toys, board-games
88
Frames
Vintage wines, drinks
55
Paraphilately
72
Document Stamps
39
Documents
210
106
Autographs
126
Photo
614
Advertisement
232
Match Label
Phone cards
Printed Materials
360
Posters
96
156
Books: Law
Books: History
138
Books: Military
53
Books: Architecture, Art
256
51
Books: Hunting
Books: Social sciences
20
Books: Technics
23
Books: Judaica
Books: Religion
52
Books: Other languages
Books: Minibooks
Books: Tales
27
Books: Other rarities
355
Judaica
27
Scout
27
Ships Balaton
23
Military
222
Maps
117
291
Jelzés nélkül: Aquasi Boachi. Öntött patinázott bronz, 1900 körül m: 52 cm
Józsa Lajos (1944-) Vízhordó asszony. Bronz. Jelzett, sorszámozott 10/2. 25 cm
Milo jelzéssel: Korsós nő. Bronz, kőtalapzaton, m: 31,5 cm
Marosán László (1916-1991): Fürdőző nő, terrakotta, jelzett, javított, m: 40 cm
Gáldi Gyula (1908-1981): Alvó vénusz, 1955. Festett gipsz dombormű, jelzett, 22,5x30x2 cm
Blaskó János (1945-) Fekvő női alak. Bronzírozott műgyanta. Jelzett. 40 cm, m: 20 cm
Kutas László (1936-): Családi fotóalbum. Bronz. jelzett 26x19 cm
AK jelzéssel, orosz szobrász: Kagyló Vénusz. Öntött, patinázott bronz. m:17cm, h:30cm
Richard Aurili (1834-1914): Rokkázó nő. Jelzett, Festett terrakotta. Hibátlan. m: 57 cm
D. Tóth Károly: Sárkányeregető. Patinázott öntött bronz, jelzett, m: 37 cm
Kiss László René: "Spartacus". Domborított réz lemez. Hátoldalán jelzett. 36x30 cm
Prekolumbián maja stílusú szobor, égetett agyag, kopásokkal, apró lepattanásokkal, m: 20 cm
Anya gyermekével. Öntöttvas szobor. Jelzés nélkül 23 cm
Jelzés nélkül: Aphrodité. Bronz szobor márvány talapzaton. 16 cm
Car jelzéssel: Szerelmesek. Bronz szobor / gyertyatartó. 20 cm
A költő. Kusa jelzett orosz öntöttvas szobor 21 cm
Jelzés nélkül: Lány az ajtóban. Bronz, márvány talapzaton. 25 cm
Don Quijote. Fém figura, orosz jelzéssel. 19 cm
Veritas. Szecessziós réz figura 30 cm
Faragott fa férfi fej, jelzés nélkül, m: 18,5 cm
Olvashatatlan jelzéssel: Tutanhamon. Ismeretlen anyag, m: 12 cm
Jelzés nélkül: Trombitás puttó. Öntöttvas. h: 35 cm
Távol keleti faragott fa maszk, falra akasztható. 33x21cm
Frattini 90 jelzéssel: Dávid-csillagra feszítve, bronz kisplasztika, réz csillagon, 30×30 cm
Kínai bölcs, jelzett, vastagon bronzírozott. m: 43 cm
H. Sallini jelzéssel: Fürdőző akt. Műgyanta. m: 38,5cm
Jelzés nélkül: Aranyat bányászó törpe. Ón, ásványkő, fa talapzaton, 15,5x8x11 cm
Távol-keleti bölcs figura, faragott kő, jelzés nélkül, kisebb sérülésekkel, m: 13,5 cm
Székely fafaragás, jelzés nélkül: Orbán Balázs, író, néprajzi gyűjtő . 33,5x23cm
Makonde afrikai törzs által faragott ébenfa figura, hibátlan, m:33cm
Makonde afrikai törzs által faragott ébenfa figura, hibátlan, m:39cm
Afrikai faragott fa maszk, h: 38 cm
Mandinka törzsi fafaragás, figurális, kopásokkal, Afrika, Mozambik, XX. sz. közepe. m: 43,5cm
Makonde afrikai törzs által faragott ébenfa figura, hibátlan, m:69cm
Jelzés nélkül: Oroszlán. Öntöttvas. M: 12,5cm
Jelzés nélkül: Grizlly medve. Öntött, patinázott bronz, m: 13 cm
Jelzés nélkül: Vitéz gyerek. Öntött bronz, fatalapzaton. Jelzés nélkül. M: 19 cm
Jelzés nélkül: Kalóz. Spiáter. Kis sérüléssel. M: 24 cm
Grantner Jenő (1907-1983): Ludas Matyi. Bronzírozott műgyanta, jelzett, hibátlan, m:35 cm
Jelzés nélkül: Spártai harcos. Festett fém, dárdája kicsit ferde, m: 30 cm
Jelzés nélkül: Búzakalászos hölgy. Festett fém, fatalapzaton, m: 21 cm
Jelzés nélkül: Szecessziós női figura. Ezüstözött ón, kicsit ferde, kis kopásokkal m:20 cm
Lampart lófejes tálka, névjegytartó. Öntött bronz. Jelzett, kissé kopott, 19x19 cm
Rácz Edit (1936- ): Mérleg. Töltött rézlemez, hibátlan, jelzett, falra akasztható 11x11cm
Rácz Edit (1936- ): Bika. Töltött rézlemez, , hibátlan, jelzett, falra akasztható 11x11cm
Hinz&Kunst: Golfozó. Vas, jelzett, hibátlan m:19cm
Kutya, bronz, csavar hiányok, m: 8 cm
Kutya. Bronz. Jelzés nélkül. h: 30 cm. m: 15 cm
Millói Vénusz, bronz, jelzés nélkül, m: 14 cm
Akt, bronz, jelzés nélkül, m: 15,5 cm
K H 1941 jelzéssel: Beethoven. Faragott tölgy, repedésekkel, m: 42 cm
Réz kisfiú és bohóc lány. Márvány talapzaton 16 cm-ig
Vívó figura, műanyag, m: 22 cm
Diszkoszvető, patinázott bronz, márványtalpon, jelzés nélkül. Alsó talapzata mozog. m: 37 cm
Olvashatatlan jelzéssel, Kottavicz, Kollovicz, ??: Női figura. Terrakotta, kopott, m: 44,5 cm
Magas afrikai fa faragvány, m: 102 cm
Világhy Árpád (1960- ): Szerelmesek, biszkvit porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, m: 29,5 cm
Olvashatatlan jelzéssel: Cleopatre. Spiáter, márvány talapzaton. kopásokkal, m: 20,5 cm
Jelzés nélkül: Vasöntő. Bronz, kőtalapzaton, öntő kanala ragasztott. m: 28 cm
Jelzés nélkül: Rokokó figura. Bronz, fatalapzaton. m: 19 cm
Jelzés nélkül: Vándor. Faragott fa, kopásokkal, m: 18 cm
Jelzés nélkül: Napóleon. Fém, kőtalapzatra ragasztva, kopott, m: 9,5 cm
Jelzés nélkül: Csendőr. Bronz, festett márvány talapzaton, m: 18,5 cm
Jelzés nélkül: Ferenc József. Festett bronz, kopásokkal, m: 12,5 cm
Jelzés nélkül: Katona. Festett fém, kopásokkal, m: 25 cm
Folke jelzéssel: Bölény. Bonz, kopásokkal, m: 7 cm
MM jelzéssel: birkózók. Festett gipsz, kopásokkal, d: 35 cm
Jelzés nélkül: Akt. Bronz, kopott, m: 28 cm
MVA jelzéssel: Kisplasztika. Bronz, kopásokkal, m: 10 cm
Víziló, faragott fa, hibátlan, m: 9 cm
Kormos jelzéssel: Beethoven. Kerámia, festett, mázas, kopott, falra akasztható,14,5x11 cm
Vass Áron(1891-1979): Medve, festett kerámia, fatalapzaton, jelzett, ragasztott, 13x9x10 cm
Olvashatatlan jelzéssel: Kinizsi Pál. Kerámia, kis kopásokkal, m: 15 cm
Madách Nyomda szobor, festett bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül, m: 15,5 cm
Jelzés nélkül: Tündérlány. Bronzírozott fém, kopott, falra akasztható, 33x18,5 cm
K jelzéssel: Fafaragás, kopásokkal, m: 40 cm
Fiú, lány nyuszival, faragott kő, jelzett, kopásokkal, 13x7 cm
Jelzés nélkül: Mária a kis Jézussal. Műgyanta, antikolt, falra akasztható, 40x10 cm
Váza, faragott csont, keleti bölcset ábrázoló faragvány. Fa talapzaton 14 cm
Szent Jakab bronz plakett, 12,5×8,5 cm
Jelzés nélkül: Kompozíció, bronz plakett, kopott, d: 8 cm
Krakkói emlék, sárkány, vörösmárvány alapon bronz, m: 6,5 cm
Váza, faragott csont, istennőt ábrázol. Fa talapzaton. 17 cm
Jézus büszt, kézzel készített alabástrom szobor, alján etikettel jelzett, m: 12 cm
MOTESZ Magyar tornasportért bronz emlékérem d: 12 cm
Gitározó néger, műgyanta, kopásokkal, m: 16 cm
Jelzés nélkül: Női büszt. Réz, kopott, m: 12,5 cm